Kotorani poraženi od Rudara

KOTORSKO - Fudbaleri Borca na svom terenu poraženi su od Rudara iz Stanara rezultatom 0:3.

Goste u vođstvo dovodi nekadašnji igrač Borca Rusmir Ćepalović u 11.minutu. Nije se dugo čekalo na drugi gol gostiju, desilo se to u 20.minutu a strihelac je bio Borko Marić. Konačnih 0:3 postavio je "rezervista" iskusni Rajko Radić u 90.minutu.

BORAC (K) - RUDAR 0:3 (0:2)

Strijelci: 0:1 Ćepalović u 11, 0:2 Marić u 20, 0:3 Radić u90.minutu. Stadion: "Predine bare". Bez publike. Sudija: Boško Dubov (Brod). Pomoćnici: Dragan Ninković i Adnan Didić (oba iz Doboja). Delegat: Vedran Sofić (Doboj). Žuti kartoni: Dalibor Ignjatović, Lukić, Dejan Ignjatović (Borac Kotorsko). Dragičević, Ristić (Rudar).

BORAC (K): Smajlović, Dalibor Ignjatović, Halilović, Osman Hasanbašić, Bečić (od 46.minuta Todić), Arnel Odobašić (od 46. Dejan Ignjatović), Amer Odobašić (od 80. Lišinović), Lukić, Njemčević, Nunić (od 68. Sadin Hasanbašić), Herceg.

RUDAR: Dragičević, Lazić, Danilović, Iličić, Stokić, Kovačević, Jović (od 90.minuta Stevanović), Marić, Šetušić (od 75. Radić), Ristić, Ćepalović (od 60. Maksimović).

Igrač utakmice: Borko Marić (Rudar)