Đurđić ublažio poraz Vlaseničana

U još jednom prijateljskom okršaju veterana Vlasenice i Drine, Zvorničani su imali više sreće, pa su slavili rezultatom 3:2.

Veterani FK Vlasenica

Po igri koja je viđena na zvorničkom Gradskom stadionu teško da se moglo zaključiti da je u pitanju susret veterana, jer je meč obilovao dobrim akcijama, majstorskim potezima  i lijepim pogocima. Obje ekipe su iskoristile šanse koje su imale. Domaći već u 10. minutu dolaze do vođstva golom Miloševića i svoju prednost uspijevaju sačuvati tokom cijelog prvog dijela susreta. U drugo poluvrijeme Vlaseničani ulaze borbenije i nakon samo pet minuta igre Đurđić poravnava na 1:1. Igra se čvrsto na sredini terena, a onda su za petnaest minuta viđena tri pogotka. Seriju u 65. minutu počinje Milošević postigavši još jedan pogodak za Drinu, a već u 70. domaći preko Petkovića povećavaju prednost na 3:1. U 75. minutu Đurđić se još jednom upisuje u strijelce i smanjuje na 3:2. Uprkos velikoj borbi, Vlaseničani ne uspijevaju doći do izjednačenja, pa Drina u svoju korist upisuje još jednu pobjedu u međusobnim susretima.

Nakon utakmice "odigrano" je i treće poluvrijeme, ono najvažnije,drugarsko,  u kojem nije bilo pobjednika, a veterani su se razišli uz poruku: Vidimo se u Vlasenici.

Za Vlasenicu su igrali: B.Kurtuma, Đ.Vuksić, M. Sokić, R. Đurđić, V. Nikolić, N. Kovačević, N. Drakulić, I. Pojžak, T. Sikimić, G. Deurić, M. Pejanović, N.Ostojić, M. Durmić, D. Stanimirović, G. Ećimović, D. Dabić, dok su Ž. Deurić i Ž. Okilj imali ulogu stratega.

Proleter 5 : 0 Romanija
Mladost (Gacko) 2 : 0 Guber
Budućnost 1 : 0 Bratstvo
Velež 2 : 0 Drina HE
Ilićka 01 2 : 1 Vlasenica
Famos 5 : 0 Stakorina
Milići 1 : 0 Jedinstvo