Gacko je palo

U utakmici 10. kola Druge lige RS – istok, Glasinac je juče u Gacku savladao domaću Mladost sa 2:1 (1:0).

Strijelci za crveno-plave bili su Deurić u 24. i Rajić u 59.minutu, dok je jedini pogodak za domaće postigao Pušara, pet minuta prije kraja meča.

Pobjeda Glasinca je tim veća jer na ovom meču nisu nastupila nekolicina prvotimaca.

Glasinac u narednom kolu dočekuje paljansku Romaniju, dok Mladost putuje u Miliće.

FK „MLADOST” GACKO – OFK „GLASINAC 2011“ SOKOLAC
1:2 (0:1)

Druga liga FS RS – Istok
Gacko. Stadion: „Gradski”: Sudije: Ikonić Aleksandar (Bijeljina), Mitrović Bojan (Bijeljina), Milovanović Radenko (Vlasenica).Delegat::
Mišeljić Danijel (Nevesinje). Strijelci: Pušara 85. (Mladost), Rajić 59. Deurić (OFK Glasinac 2011).

FK “MLADOST”:Guzina, Avdalović, Mrković, Novaković (od 77′ Avdalović), Elek, Ćeranić, Pušara, Bratić, Šušić, Komnenić, Lučić (od 83′ Buha)

OFK „GLASINAC 2011″:Mi.Pajević, Ma.Vujičić, Novosel, Dupljanin (od 63′ Petrović), Pr.Pajević, Deurić, Milinković, Vitomir (od 9′ Lončarević) (od 92′ Jolović), Debelnogić, Mi.Vujičić, Rajić

Izvor:ofkglasinac.com