Arsenalu tri boda

Fudbaleri tivatskog Arsenala ostvarili su pobjedu, dok je duel Bokelja i Jedinstva završen bez pobjednika u odgođenim mečevima devetog kola Amplitudo Druge crnogorske lige.

Arsenal je u trening kampu Fudbalskog saveza pobijedio Igalo 2:0 i sedmim trijumfom izjednačio se sa Komom na čelu tabele.

Do tri bodao došao je golovima Velibora Mršulje u 30. i Jovana Popovića u drugom minutu sudijske nadoknade vremena.

Bokelj i Jedinstvo igrali su u Kotoru 1:1.

Domaćin je poveo golom Petra Čavora u 43. minutu.

Izjednačio je i postavio konačan rezultat Srđan Šćepanović u petom minutu sudijske nadoknade.

Kom i Arsenal, nakon desetog kola, dijele prvo mjesto na tabeli sa po 23 boda.

Mornar je treći sa 20, Igalo je osvojio 14, a bod manje imaju Berane i Jedinstvo.

U narednom kolu, 18. oktobra, sastaće se: Berane – Jedinstvo, Bokelj – Grbalj, Mornar – Kom, Drezga – Arsenal i Ibar – Igalo.

Mornar 5 : 1 Mladost DG
OFK Petrovac 2 : 1 Dečić
Budućnost 3 : 1 Rudar
Jedinstvo 2 : 0 Jezero
Arsenal 1 : 0 Sutjeska