Slavija neporažena i u Zvorniku

Amer Drljević junak Sokolova

Fudbaleri Drine iz Zvornika i Slavije podijelili su bodove na Gradskom stadionu u Zvorniku u 11. kolu Prve lige Republike Srpske odigravši 1:1.

Sokolovi se tako sa još jednog gostovanja vraćaju neporaženi i zasluženo nose kući u Istočno Sarajevo jedan bod. Bolje su ušli u meč, te su stvorili dvije jako dobre šanse, prvo preko Drljevića, a onda i još bolju kada je Bojanić pronašao Vučinu Šćepanovića, ali kapiten gostiju šutira preko gola.

Nakon toga, Drina, koja je pred ovu utakmicu doživjela velike turbulencije, igra bolje. To im se isplatilo u 56. minutu kada Novica Marković postiže jako lijep gol. Lopta se od stative zakoprcala u mreži, te su domaći stigli do vodstva. Čuvali su ga sve do 90. minute kada Slavija ipak uspjeva da dođe do pogotka. Šutirao je Denis Bogučanin, golman domaćih Nebojša Gajić je kratko odbio loptu, ali pravo do Amera Drljevića koji se snalazi na najbolji način i šalje je u gol za izjednačenje.

DRINA (Z) - SLAVIJA 1:1 (0:0)