Novo slavlje Dobojki

OSJEČANI – DOBOJ – Rukometašice Doboja zabilježile su novu prvenstvenu pobjedu savladavši ekipu Radnika iz Bijeljine rezultatom 29:21. Nakon prvog dijela rezultat je glasio 14:14. U nastavku su Dobojke igrale čvršće u odbrani, dozvolile su gošćama da postignu samo sedam golova. Na kraju ubjedljiva pobjeda izabranica saše madžarevića 29:21. Najefikasnija je bila tea Marković sa 14 golova kod domaćih a kod gošći Janjić je postigla 11.

DOBOJ – RADNIK 29:21 (14:14)

Dvorana: Osnovne škole Radoje Domanović. Bez publike. Sudije: Saša Bijeljić (Gradiška) i Miroslav Tovilović (Doboj). Delegat: Aleksandar Vrhovac (Banja Luka). Sedmerci: Doboj 7(4), Radnik 3(2). Isključenja: Doboj 6, Radnik 10 minuta.

DOBOJ: Nikić, Garić 5, Petrović 2, Blagojević, Grabovičkić 4, Mikelini 4, Mujaković, Jurkas, Klopić, Marković, Todorović, Trener: Saša Madžarević

RADNIK: Letić, J.Spasojević, Vukobrat 7, Jovanović 1, Pejić 1, Kujača 1, D.Spasojević, Janjić 11, Vićić. Trener: Trifković.

ORK Borac : ORK BL
Kozara (G) : Slavija
Derventa : Bijeljina
Sloga : Mladost
Višegrad - HED : Drina