Leverkuzen slavio protiv Mepena, Milena Nikolić ponovo zatresla mrežu

Milena Nikolić postigla pogodak u pobjedi svog tima

Nakon poraza od Hofenhajma, fudbalerke Bajer Leverkuzena u devetom kolu Njemačke Bundeslige slavile su u gostima kod posljednjeplasiranog Mepena rezultatom 0:3 i upisale svoj četvrti trijumf ove sezone.

U prvom poluvremenu Leverkuzen je imao inicijativu i nekoliko odličnih izrađenih akcija, ali nije bilo pogodaka. Potom su u nastavku izabranice Ahima Fajfela dodale gas i postigle tri pogotka.

Prvi u 60. minutu preko Nine Brumegan, da bi dva minuta kasnije u lisu strijelaca se upisala i Milena Nikolić, kapiten reprezentacije Bosne i Hercegovine, kojoj je to peti pogodak ove sezone, a konačan rezultat postavila je Dora Ziler u samom finišu meča.

Nakon ovog kola Leverkuzen će ostati na sedmom mjestu sa 14 osvojenih bodova, a u narednom kolu Bajer će igrati protiv prvoplasiranog Bajerna Minhena.

SFK 2000 21 : 0 Spartak 2013
Iskra 0 : 2 Emina
Fortuna 3 : 1 Libero
Radnik Bumerang 3 : 0 FK Sloboda