Leotar jesenji prvak prvoligaškog "Istoka"

Srđan Andrić načeo mrežu/ Lokoportal

Futsaleri trebinjskog Leotara savladali su u posljednjem kolu u 2020. godini Nevesinje sa 3:0, te tako ovjerili titulu jesenjeg prvaka Republike Srpske na "istoku".

Trebinjci su do pobjede došli golovima Srđana Andrića, Popovića i Zečevića, te će polusezonu završiti bez poraza, sa sedamnaest osvojenih bodova. Trebinjci su ostvarili pet pobjeda i dva remija i nalaze se na dobrom putu da razigravaju za povratak u Premijer ligu Bosne i Hercegovine.

Tango je stigao do prve pobjede u sezoni. Nekadašnji prvak Republike Srpske i Bosne i Hercegovine je savladao na svom parketu Glasinca sa 8:2. Imali su Sokočani velikih problema sa igračkim kadrom u ovom meču, na sve to se razbranio i golman domaćih, Aleksandar Šehovac, te uz najbolju napadačku igru ove sezone, predvođen iskusnim Vučinom Šćepanovićem i Branislavom Arsenijevićem dolaze do pobjede.

TABELA I SVI REZULTATI PRVOG DIJELA SEZONE

Jahorina se poprilično namučila da dođe do pobjede protiv Ljubinja. Iako su već poslije pet minuta imali ubjedljivih 3:0 Paljani su se opustili, te su dozvolili protivniku da u 30. minutu sa dva gola vrati egal utakmicu, 5:5. Ipak, Nemanja Knežević svojim trećim golom na meču, ali drugim u pravu mrežu, donosi pobjedu Paljanima.

Uzbudljivo je bilo i u komšijskom obračunu Belog Anđela i Ugljevika. Golom Mileta Teodorovića Ugljevik je poveo sa 1:0 u petu minutu i to je bio rezultat prvog poluvremena. U 22. minutu vidjeli smo čak tri pogotka. Dva je postigao Siniša Jevtić za domaće, a jedan Darko Lazić za goste. Kasnije je Darko Lazić još jednom pogodio, a u strijelce se upisao i Milan Jevtić za konačnih 3:3.

Drugi dio sezone nastavlja se u drugoj polovini januara.

KMF LEOTAR - KMF NEVESINJE 3:0 (2:0)