Vlče bolji od Podgoričanki

Rukometašice Budućnosti poražene su danas od rumunske ekipe Ramniku Vlčee 25:23, u utakmici sedmog kola DELO EHF Lige šampiona.

To je peti poraz podgoričkog tima ove sezone, u kojoj ima i tri trijumfa i dva remija.

Rumunski tim revanširao se rivalu za poraz u Podgorici (29:28) i zabilježio drugu uzastopnu pobjedu, nakon serije od šest poraza.

Budućnost u Vlčei nije ponovila izdanje iz Bresta, nijednom nije bila u vođstvu, a samo je na početku, u drugom minutu, uspjela da izjednači (1:1).

Rumunski tim je u devetom minutu poveo 5:1 i do kraja meča nije ispuštao prednost, dozvolivši rivalu, da u par navrata, zaostatak svede na gol.

Najefikasnija u pobjedničkom timu bila je Jevgenija Minevskaja sa šest, dok su po gol manje postigle Kristina Liščević i Mireja Gonzalez.

U podgoričkom timu po šest pogodaka postigle su Alison Pino i Jovanka Radičević, a gol manje Majda Mehmedović.

Budućnost u subotu očekuje duel sa Odenzeom u Podgorici.

Izvor:AntenaM.me