Krupi trofej pobjednika Zimske lige

ФК Крупа побједник Зимске лиге

Екипа Фудбалског клуба Крупа састављена од девојчица и дечака рођених 2011. и 2012. године освојила је прво место и победнички пехар традиционалне Зимске лиге полетараца која је завршена у дворани Фармапрома на приједорској петљи у Бањалуци.
Изабраници тренера Дарка Шегрта, Николе Илића и Мирослава Балабана у финалном сусрету су победили вршњаке из Рекреатива резултатом 2:1. Поготке за Крупу постигли су Јована Грбић и Виктор Калкан, а за Рекреативо Марко Дујић. Била је то узбудљива утакмица, Крупљани су повели у деветом минуту, а чим је почело друго Рекреативо је изједначио из слободног ударца, да би пет минута пред крај, у 19. минуту Калкан, најбољи играч турнира, из слободњака донео нову предност свом тиму и испоставило се касније победу и златне медаље.

Виктор Калкан и Јована Грбић

-Финале је било јако важно за нас, играо сам мало и стегнут, обзиром да смо за противника имали оје другове с којима такође тренирам – рекао је играч одлуке Виктор Калкан.
У сусрету за треће место екипа Лакташа је после бољег извођења пенала била боља од екипе “Џаја” - 3:2, у регуларном делу утакмице резултат је био нерешен 1:1.
Победничку екипу Крупе која се касније дружила и славила тријумф уз пехар сачињавали су: Данијела Дуцан, Јована Грбић, Лазар Тешановић, Лука Илић, Марко Вучановић, Лука и Стефан Басара, Виктор Калкан, Михајло Шегрт, Матија Лукић, Андрија Павловић, Андреј Бучински, Гаврило и Милош Боројевић.