Važan trijumf Ljubića

Ljubić - Željezničar

Fudbaleri Ljubića prekinuli su negativnu seriju od četiri uzastopna poraza pošto su danas u okviru 27. kola m:tel Prve lige savladali Željezničar ST 1:0.

Prvih 45 minuta nije ponudilo gotovo ništa vrijedno pomena. Težište igre uglavnom je bilo na sredini terena, ali ni jedni, ni drugi nisu imali ozbiljnijih prilika za postizanje pogotka.

Tek što je krenulo drugo poluvrijeme Ljubić je poveo. Igrao se 47. minut kad je Mihajlo Savanović prekrsnim udarcem sa 20-ak metara savladao Avdukića. Domaći su u nekoliko navrata mogli i udvostručiti prednost, najbliži golu bio je Segić, ali promjene rezultata nije bilo.

Prva liga ušla je u svoj finiš, do kraja su ostala još tri kola, a u narednom 28. kolu naša ekipa će put Foče.