Dva remija kod seniora na Memorijalu "4. avgust - Da se ne zaboravi"

Dvije utakmice seniorskog dijela turnira igrane su sinoć na Memorijalu "4.avgust- Da se ne zaboravi" u Vojkovićima.

Radi se o grupama C i D gdje su ove godine po tri ekipe, a u grupi C Veterani Kasindo i Podgrab su u zanimljivom meču odigrali 2:2. Poveo je Podgrab golom Marka Maljukana, ali su Aleksandar Gunjak i Radivoje Maunaga brzo preokrenuli rezulat u korist Veterana Kasindola. Bio je to i rezultat prvog poluvremena, a u drugom poluvremenu potpuna opsada gola od strane Podgraba, koja je rezultovala golom Dragana Lončarevića u 31. minuti za konačnih 2:2.

U drugom meču seniora, u grupi D, sastali su se Stanica Pale i Restoran Luka. Ponovo je mlada ekipa sa Pala odigrala odličnu utakmicu na jednom turniru, nadigrala je Restoran "Luka", ali su i promašivali nevjerovatne šanse uz dobrog golmana Zorana Pavlovića na golu, koji im je to branio. Poveli su Paljani u 12. minuti kada je pogodio Đorđe Draganić. Do izjednačenja Restoran Luka stiže u 18. minutu kada pogađa Miloš Grabovac, a to je bio i konačan rezultat meča.

Što se tiče turnira familija, Lučići su sa 6:0 savladali Miniće, Mičići su istim rezultatom bili bolji od Šešlija, dok su Bjelice sa 3:0 savladale Močeviće.