Slavija matirala Goražde

Fudbaleri Slavije bili su uspešni na proveri u Goraždu  pred start prvenstva u Prvoj ligi Republike Srpske. U utakmici koja se igrala po sparnom i teškom vremenu pobedili su Sokolovi federalnog prvoligaša rezultatom 2:1 .

Domaći tim je prvi stigao do vođstva u 25.minutu nakon lepe akcije strelac je bio Antić.

Slavija je poravnala šest minuta kasnije evrogolom N. Bjeloša sa preko 25 metara.

Konačan rezultat postavljen je u finišu utakmice kada je u 82.minutu precizan bio Bokić.

Goražde –Slavija 1:2 ( 1:1)

Gradski stadion u Goraždu. Gledalaca: 100 . Sudija : Mirsad Radmilović (Goražde). Strelci: Antić  25.minut (Goražde), N. Bjeloš 31. I Bokić. 82.minut (Slavija)

GORAŽDE - Ćulov, Koprivica, Antić, Dučić , Jolović,  Salanović, Islamagić, Šubo, Pljevljak, Mašić, Mehić. Igrali su još: Šehović, Korjenić, Šalaka, Đuderija, Bašić, Hošo, Živojević.

SLAVIJA - Iličić, Bojanić, Perović, Baban, Pušara, Muminović, Babić, Ajkunić, N. Bjeloš, Mitrašinović, Asentić. Igrali su još: Popović, Bešiorović, Bokić, D.  Bjeloš, Dabić,  Mandić, Mitrić, Nedžibović.