Jagodić: Primamo golove kao na livadi

FK Tuzla Siti je stigao do pobjede protiv ekipe FK Radnik. Konačan rezultat utakmice glasio je 3:1, a Bijeljinci još uvijek ne znaju za pobjedu. Nakon utakmice izjavu je dao Vlado Jagodić.

"Ovo je utakmica gdje je igrala iskusna protiv neiskusne ekipe, a ja sam znao da ako im imalo damo prostora da ćemo imali problem. Mi jednostavno nemamo snage ili nemamo kvaliteta da mi vodimo igru. Imamo igrača više, ali nemamo posjed lopte, a to je osnovno pravilo u fudbalu kada imate igrača više da imate i posjed. Mi u našoj formaciji imamo mogućnost da napadamo, nakon poluvremena smo pritisli desetak minuta, ali lopta nije htjela u pogodak. Neću osuđivati nikoga, ali vidjeli ste kakva tri pogotka smo primili. Ovi mladi igrači moraju proći krizni period. Ovo je njima prva sezona u Premijer ligi i mi smo imali pauzu i da smo tu napravili dosta posla, ali ovo je zaista nešto što potvrđuje kvalitet Tuzla Sitija. Oni su dali tri gola iz tri prekida, ali ono što moji igrači trebaju shvatiti jeste da moraju iz svake utakmice da nauče nešto. Nisam očekivao da možemo pobijediti, ali na poluvremenu nisam očekivao ni da možemo izgubiti, ali ovako primljeni golovi sigurno djeluju na ekipu. Oni moraju da shvate da katastrofalne greške nas sve koštaju.", poručio je Jagodić.

Leotar 0 : 1 Zrinjski
Rudar Prijedor 3 : 0 Posušje
Radnik 1 : 3 Tuzla City
Sloboda 1 : 1 Borac
Široki Brijeg 0 : 0 Željezničar
Velež 1 : 1 Sarajevo