Šarenac presudio Glasincu

Velež - Glasinac

Nevesinjci su praktično u samom finišu stigli do pobjede u okršaju sa ekipom sa Sokoca.. Rezervista Šarenac, matirao je Marka Mirjanića u 89. minuti. Mnogi su na stadionu mislili da će se meč okončati 1:1, ali nije tako razmišljao i Šarenac.

Inače Velež je poveo u 48. minuti. Gol Glasinca pogodio je Miljan Petković. Domaćini su čuvali tu prednost do 81. minute kada Neđo Šuka trese mrežu Veleža. Bilo je to 1:1, a onda je na scenu stupio Šarenac. On je sa klupe u igru ušao samo pet minuta prije ne go će se upisati u listu strijelaca.

Velež – Glasinac 1936 2:1 (0:0)

Nevesinje. Stadion: Gradski stadion. Gledalaca: 150. Sudija: Mladen Popović (I. Sarajevo). Strijelci: Miljan Petković 48', Dušan Šarenac 89', [FK Velež (Nevesinje)]; Neđo Šuka 81', [FK Glasinac 1936 (Sokolac)]. Žuti kartoni: Sergej Prodanović 37', Goran Prodanović 60', Goran Šiljegović 67', Miloš Zurovac 80', [FK Velež (Nevesinje)]; Strahinja Novosel 31', Dragan Lončarević 44', Neđo Šuka 60', [FK Glasinac 1936 (Sokolac)];

Velež: Miloš Zurovac (G) (K) , Dimitrije Pantić , Miloš Vučetić , Miljan Petković , Goran Šiljegović , Goran Prodanović , Srđan Drašković , Rajko Ćeranić , Miljan Gutić , Darko Repović , Sergej Prodanović (od 84' zamijenjen sa Dušan Šarenac)

Glasinac 1936: Marko Mirjanić (G) , Mihailo Vuković (od 62' zamijenjen sa Đorđe Gladanac), Dejan Deurić , Strahinja Novosel , Siniša Škobo , Neđo Šuka , Marko Lizdek , Miloš Vujičić (K) , Dragan Lončarević , Srđan Žugić , Aleksandar Pejanović

Jedinstvo (Br) 4 : 1 Romanija
Guber 5 : 1 Ilićka 01
Famos 1 : 0 Mladost (G)
Vlasenica 1 : 1 Proleter
Velež 2 : 1 Glasinac 1936
Milići 1 : 2 Drina HE