NK Gorica 4:0 NK Nova Bila

Danas smo na stadionu Bokulja u Gučoj Gori od 16 sati gledali utakmicu između NK Gorica i NK Nova Bila.

U prvom poluvremenu NK Gorica vlada terenom i prave brojne prilike,a NK Nova Bila pravi samo prilike nakon slobodnih udaraca.

Trud Gorice se isplatio krajem poluvremena kada iz kontra napada Gorica postiže pogodak za 1:0 strijelac je Nikola Radić.Sudija šalje obje ekipe na odmor.

.Počinje 2. poluvrijeme i Gorica je opet u posjedu.Gorica pravi brojne prilike i isplatilo se kada je Gorica povisila na 2:0 .

Nikola Radić pravi prilike po desnom krilu ali nema pogotka.Kasnije Nova Bila pravi prekršaj na 25-30 metara,udarac ali živi zid blokira,odbijanac i sa 45 metara Luka Tavić preko golmana za 3:0.Kasnije još jedan pogodak.1 na 1 sa golmanom Nikola Radić i to je 4:0.