Arbinja u sudijskoj nadoknadi donio novu pobjedu Sutjesci, šesta pobjeda Sloge

Novo slavlje Sloge

Utakmicama sedmog kola nastavljena je Prva liga Republike Srpske u fudbalu. Vodeće ekipe nisu griješile ni u ovoj rundi.

Krupa je upisala i sedmu pobjedu, ovaj put na domaćem terenu protiv Tekstilca 2:0. Miloš Perović je načeo svoj nekadašnji klub golom u šestoj minuti, a Slobodan Đekić je postavio konačnih 2:0.

Sloga iz Doboja je pogotkom Uglješe Stevanovića savladala u gostima Alfa Modriču čiji crni niz i dalje traje, a Alvarez je pogotkom pogurao Slobodu na gostovanju kod Kozare.

Sutjeska je u sudijskoj nadoknadi vremena slavila u Kozarskoj Dubici, a gol vrijedan tri boda djelo je Stefana Arbinje. Sjajnu formu potvrdila je i Omarska koja je Budućnost iz Pilice ostavila i dalje na nuli. Slavili su oni sa 2:0, a oba gola je dao Vedran Panić.

Drina iz Zvornika je u komšijskom derbiju savladala Podrinje sa 2:1, iako su na poluvremenu gubili 1:0.