Libero
U vikendu pred nama na rasporedu su mečevi 2. kola Prve lige Republike Srpske u konkurenciji seniorki, a očekuje se nekoliko zanimljivih susreta.
Hercegovački derbi će se odigrati u Nevesinju između Veleža i Leotara iz Trebinja, a u Foči u derbiju istočnog dijela Republike Srpske snagu će odmjeriti ekipe Maglića i sokolačkog Glasinca.
Posle slavlja na otvaranju sezone nad Trebinjkama mlada, homogena i poletna ekipa trenera Bojana Kvrgića Žibe u dobrom raspoloženju i sa vjerom u svoje snage putuje u Biliću u "Tićinu" dvoranu na susret sa Hercegovcem, a "Inova" jedan od pretedenata za najviši plasman dočekuje odbojkašice Radnika.
Velike borbe, neizvjesnosti, takmičarske draži biće i u susretima u Istočnom Sarajevu u nadmetanju Slavije i Ljubinja Bankom kao i u banjalučkoj dvorani "Centar" između sastava Borca i Drine iz Zvornika te je pred ljubiteljima odbojke lijep sportski vikend.
Mečevi u Nevesinju, Bileći, Foči i Banjaluci su na programu u subotu, a utakmica u Istočnom Sarajevu je na rasporedu u nedelju.
OS RUBLIKE SRPSKE PRVA LIGA / ŽENE
SLUŽBENA LICA II KOLO
SUBOTA 2. OKTOBAR
NEVESINjE: OK „VELEŽ“ - ŽOK „LEOTAR“ 18 00
I sudija: Pavlović Nebojša / Foča
II sudija: Kulidžan Nebojša / Bileća
Delegat: Karadeglija Nebojša / Ljubinje
BILEĆA: OK „HERCEGOVAC“ - OK „LIBERO“ 16,00
I sudija: Ilić Miodrag / Ljubinje
II sudija: Tošić Mirjana / Čajniče
Delegat: Antunović Slobodan / Gacko
OK „MAGLIĆ“ - OK „GLASINAC“ 14,00
I sudija: Vuković Zubac Jelena / Bileća
II sudija: Duvnjak Gorica / Pale
Delegat: Kozić Nikola / Ljubinje
BANjA LUKA: ŽOK „BORAC“ - OK „DRINA“ 18,00
I sudija: Ninić Mile / Laktaši
II sudija: Pandurević Nevena / Istočno Sarajevo
Delegat: Antunović Predrag / Gacko
BANjA LUKA: OK „INOVA“ - ŽOK „RADNIK“ 15,00
I sudija: Dragišić Darija / Istočno Sarajevo
II sudija: Cvišić Borisav / Gradiška
Delegat: Ovuka Siniša / Banja Luka
NEDELjA 3. OKTOBAR
ISTOČNO SARAJEVO: OK „SLAVIJA“ - OK „LjUBINjE BANKOM“ 15,00
I sudija: Višnjić Snježana / Sokolac
II sudija: Filipovac Dragan / Višegrad
Delegat: Dejan Kebara / Foča
Velež | 3 : 0 | Libero |
Glasinac | 3 : 1 | ŽOK Leotar |
Ljubinje Bankom | 3 : 0 | Hercegovac |
Drina | 3 : 1 | Maglić |
Radnik | 2 : 3 | Slavija |
Inova | 3 : 0 | Borac |
Poz | Tim | Utak | Pob | Por | Bod | |
1 | Borac | 22 | 18 | 4 | 55 | |
2 | Inova | 22 | 16 | 6 | 50 | |
3 | Velež | 22 | 13 | 9 | 41 | |
4 | Drina | 22 | 13 | 9 | 38 | |
5 | Glasinac (-2) | 22 | 13 | 9 | 37 | |
6 | Radnik | 22 | 11 | 11 | 35 | |
7 | ŽOK Leotar | 22 | 12 | 10 | 35 | |
8 | Libero | 22 | 10 | 12 | 30 | |
9 | Slavija | 22 | 10 | 12 | 28 | |
10 | Ljubinje Bankom | 22 | 9 | 13 | 25 | |
11 | Maglić | 22 | 5 | 17 | 13 | |
12 | Hercegovac | 22 | 2 | 20 | 7 |