Hodžić presudio Dubravama u Tesliću

Golom Saliha Hodžića u 82. minutu fudbaleri Proletera su u Tesliću sa minimalnih 1:0 savladali Dubrave iz istoimenog mjesta kod Gradiške i tako osvojili jako važne bodove.
Tokom svih 90 minuta domaćin je imao više od igre i na kraju je zasluženo slavio u tvrdoj, zanimljivoj i uzbudljivoj utakmici.

Proleter (T) – Dubrave    1:0 (0:0)

Stadion: “Radolinka” u Tesliću. Bez gledalaca. Sudija: Milan Garić (Prijedor) Strijelac: 1:0 Hodžić (82). Žuti kartoni: Lale, Miladić, Ristić (Proleter), Sanjicki (Dubrave).
PROLETER (T): Ristić, Lale, Đaković (od 84. Janković), Marković, Popović, S. Savić (od 75. V. Savić), Hodžić, Travar (od 75. Knežević), Nikolić, Kutić, Miladić.
DUBRAVE: Hamzić, Tomičić, Lukajić, Kvrgić (od 46. Tatić), Demo (od 84. Dindić), Popović, Gavrić, Grujić, Sanjicki, Kisin, Gaćeša.

Ukrina 2 : 0 Proleter
Jedinstvo 2 : 0 Gorica
Sloga (T) 3 : 2 Borac
BSK 5 : 4 Progres
Čelinac 3 : 1 Sloga (S)
Polet 1926 0 : 6 Brdo