Dva preokreta i na kraju pobjeda Ljubića

Fudbaleri Ljubića su u uzbudljivoj utakmici pobijedili debitanta Budućnost iz Pilice rezultatom 3:2 u susretu punom preokreta.
Poveli su Prnjavorčani već u sedmom minutu golom Miloša Borovčanina i činilo se da će domaćin stići do rutinske pobjede, ali su gosti uspjeli da izjednače u 26. minutu golom Vlade Jovanovića sa “bijele” tačke. Bio je to rezultat prvog poluvremena.
Gosti su u 56. minutu uspjeli da povedu golom Milomira Milovanovića, ali tri minuta kasnije Aleksandar Žižak je vratio stvari na početak. Izabranici trenera Milana Stanivukovića su u 67. minutu stigli do trećeg, pobjednonosnog gola, a svoj drugi na ovoj utakmici postigao je Aleksandar Žižak.

Ljubić – Budućnost    3:2 (1:1)

Stadion: “Siniša Peulić” u Prnjavoru. Gledalaca: 150. Sudija: Marko Maksimović (Modriča). Strijelci: 1:0 Borovčanin (7), 1:1 Ivanović (26 – penal), 1:2 Milovanović (56), 2:2 A. Žižak (59), 3:2 A. Žižak (67). Žuti kartoni: Guzijan (Ljubić), Alempić, Lazarević, Ivanović, P. Radić, Milošević (Budućnost).
LJUBIĆ: Dabić, Radaković, Radonjić (od 32. Vrebac), Jagodić, A. Žižak, Jugović (od 46. Segić), Subić (od 83. B. Žižak), Grahovac (od 74. Milanović), Guzijan, Miljanović (od 46. Javorac), Borovčanin.
BUDUĆNOST: S. Radić, Jović (od 74. Pantić), P. Radić, Marković, Rosić, Lukić, Alempić (od 58. Krezović), Lazarević, Ivanović, Milovanović, Milošević (od 74. Vukotić).

Drina 7 : 2 Budućnost
Modriča Alfa 2 : 1 Slavija
Borac 2 : 1 Kozara
Željezničar ST 0 : 1 Krupa
Podrinje 4 : 1 Tekstilac
Ljubić 1 : 0 Sloboda