Goleada u Žeravici, BSК izgubio

U efikasnoj utakmici sa sedam golova fudbaleri Jedinstva su u Žeravici kao domaćini savladali banjalučki BSK sa 4:3 i strijepili su do posljednjeg trenutka za pobjedu.
Poslije prvih 45 minuta Žeravičani su imali dva gola prednosti – 3:1, u nastavku su stigli i do 4:1, ali je rezervista Šakotić sa dva gola vratio BSK u igru, ali “romantičari” nisu imali više vremena da izbjegnu poraz. Domaći fudbaler Kovljen je u 83. minutu promašio penal.

Jedinstvo (Ž) – BSK    4:3 (3:1)

Stadion: Sportski centar “Drago Kovačević” u Žeravici. Gledalaca: 50. Sudija: Nikola Garić (Doboj) 7. Strijelci: 1:0 Plavanjac (5), 2:0 Škorić (11), 2:1 Gračanin (14 – penal), 3:1 R. Babić (19), 4:1 Škorić (56), 4:2 Šakotić (71), 4:3 Šakotić (90+1). Žuti kartoni: M. Babić, Behara (Jedinstvo), Sarajlić (BSK).
JEDINSTVO (Ž): Đakušić (od 66. Zlojutro), Vranić-Budimović (od 46. Pucarević), Plavanjac (od 58. Malbašić), Škorić, Kukić, R. Babić (od 73. Ristić), O. (15) Petrović, Behara, Pantelić (od 73. M. Babić), Milosavljević, Kovljen.
BSK: Zeljković, Sarajlić, Vođević, Lemić, Puškar, L. Zec, Gračanin, Berendika (od 66. Sekulić), Mitrović, Nunić (od 58. Šakotić), Banjac.

Ukrina 2 : 0 Proleter
Jedinstvo 2 : 0 Gorica
Sloga (T) 3 : 2 Borac
BSK 5 : 4 Progres
Čelinac 3 : 1 Sloga (S)
Polet 1926 0 : 6 Brdo