24.10.2021 Administrator DC

Preduboka Drina za Semberce

Pitanje pobjednika u ovom susretu domaći fudbaleri su riješili u prvih 45 minuta. Oni su u tome periodu igre bili raspoloženi, efikasni i lako stigli do vođstva od 3:0. Sergej Lozo je postigao dva gola, a mrežu Jedinstva je zatresao i Bojan Marković. Ta kanonada Višegrađana trajala je od 31. do 41. minute.

U nastavku su domaći igrali mnogo mirnije, pametno su čuvali svoj gol i dozvolili gostima da samo u 75. minuti, preko Sime Lukića dođu do počasnog pogotka.

Drina He – Jedinstvo 3:1 (3:0)

Višegrad. Stadion: Gradski stadion. Gledalaca: 50. Sudija: Igor Ilić (Pale). Strijelci: Bojan Marković 31', Sergej Lozo 38', Sergej Lozo 41', [FK Drina HE (Višegrad)]; Simo Lukić 75', [FK Jedinstvo (Brodac)]. Žuti kartoni: Igor Šimšić 86', [FK Drina HE (Višegrad)]; Dražen Stevanović 52', [FK Jedinstvo (Brodac)];

Drina : Nemanja Bojanović (G) , Velibor Ždralo , Miloš Bojat (od 76' zamijenjen sa Slađan Simić), Mirko Stanojčić (od 76' zamijenjen sa Nikola Batinić), Dalibor Damjanović , Bojan Marković (K) , Nebojša Sekulić (od 76' zamijenjen sa Aleksa Gračanin), Sergej Lozo (od 90' zamijenjen sa Nemanja Baranac), Dejan Sarić , Bojan Krsmanović (od 87' zamijenjen sa Luka Pljevaljčić), Igor Šimšić

Jedinstvo: Nikola Kapetina (G) , Simo Lukić , Dražen Stevanović , Pavle Maletić (od 68' zamijenjen sa Srđan Gvozdenac), Vladan Tomić (od 87' zamijenjen sa Stefan Pilipović), Vladimir Šikuljak , Dejan Vučić , Srdjan Kalajdzić , Miloš Đukić , Željko Krsmanović (K) , Čedomir Mašanović

Drina HE 3 : 1 Jedinstvo (Br)
Glasinac 1936 2 : 0 Rudar 1925
Proleter 1 : 0 Stakorina
Mladost (G) 4 : 0 Mladost (R)
Ilićka 01 1 : 6 Sloga
Romanija 5 : 1 Milići