Zverev u fenomenalnom polufinalu nadigrao Noleta

Novak Đoković zaustavljen je u polufinalu završnog Mastersa u Torinu. Njega je nakon velike borbe savladao Zverev sa 2-1.

U prvom setu obojica su sigurno čuvala servise u prvih devet gemova. Potom je Nole imao brejk i set loptu ali je nije iskoristio. Pri rezultatu 5-5, Zverev je imao dvije brejk lopte ali je Nole sačuvao svoj serivs. Otišlo se u taj brejk a njega je sa 7-4 dobio Zverev.

U drugom setu vodila se velika borba a obojica su čuvala servise. U devetom gemu drugog seta, viđen je prvi brejk u meču a napravio ga je Đoković. Dvije set lopte nije iskoristio ali treću jeste te je sa 6-4 dobio set.

Zverev bolje otvara treći set te pravi brejk i dolazi do 4-1. U sedmom gemu, Nole je imao svoje šanse, propustio i brejk loptu ali brejk nije vratio. Pri vodstvu 5-3, Zverev je imao sjajan servis gem i bez problema je završio posao.