Šampion ubjedljiv, Vilijams heroj Čardžersa

U poslednjem susretu 11. kola NFL-a, šampion Tampa Bej savladao je ekipu Džajentsa sa 30-10.

Od samoga starta Bakenirsi su zaigrali dobro te su poveli tačdaunom Gudvina. Fild golom Gana, gosti su smanjili na 7-3. Drugi period otvorili su Baksi sa fild golom preko Sakopa. Tačdaunom Tomasa, Džajentsi dolaze do izjednačenja. Ipak, nakon tačdauna Džonsa, Baksi na odmor odlaze sa vodstvom 17-10. U nastavku, Evans je postigao tačdaun a Sakop dva fild gola te su Baksi ubjedljivo slavili.

Velika drama viđena je u meču Čardžersa i Pitsburga. Stilersi su vodili 37-34 ali je na kraju pobjedu domaćima donio Vilijams tačdaunom na dvije minute prije kraja. Arizona je odigrala sjajno tri perioda kod Sijetla te je sa 16-6 ušla u poslednji period. Sihoksi su se vratili tačdaunom Dalasa da bi Konir tačdaunom riješio pitanje pobjednika. Na kraju je Arizona slavila sa 23-13.

U tvrdom meču Kanzas je sa 19-9 dobio Dalas dok je Sinsinati savladao Las Vegas sa 32-13 u gostima.