Breznica razbila prvaka Indonezije

Breznica uspješna u prvom meču

Fudbalerke Breznice iz Pljevalja punim gasom startovale su na Međunarodnom turniru u Turskoj koji organizuje agencija FZ Sports. Ekipa Miljana Aničića bez većih problema savladala je prvaka Indonezije WFC Aremu ubjedljivim rezultatom 0:6 i tako na najbolji mogući način otvorila ovogodišnji turnir u Antaliji.

Pitanje pobjednika bilo je riješeno već nakon prvog poluvremena kada je Breznica postigla pet pogodaka i tada se već znalo da će aktuelni šampion Crne Gore zabilježiti prvi trijumf.

Het-trik upisala je Minela Gačanica, a reprezentativki Bosne i Hercegovine je trebalo svega 15. minuta da dođe do tog čina. Dva puta u listu strijelaca upisala se i Anđela Tošković, a šesti pogodak, ujedno i jedini u drugom poluvremenu postigla je Nađa Đurđevac za konačnih 0:6.

Naredni protivnik Breznice za dva dana biće Turak Izmiri još jedan predstavnik Turske.

Arema - Breznica 0:6 (0:5).