Milići bolji od Rogatičana

Fudbaleri Milića su na svom terenu porazili goste iz Rogatica sa 2:1. Imali su oni već u 26. minuti prednost od 2:0. Golove su postigli Jović u 5. i Marković u 26.

U nastavku susreta su oni čuvali tu rezultatsku prednost, a gosti su 15 minuta prije kraja zaprijetili i smanjili na 2:1, ali više od toga nosu mogli.

Milići – Mladost (R) 2:1 (2_0)

Milići. Stadion: Supač Polje. Gledalaca: 50. Sudije: Predrag Kićić (Bijeljina), Strijelci: Njegoš Jović 5', Nikola Marković 26', [FK Milići]; Bojan Marijanović 75', [FK Mladost (Rogatica)]. Žuti kartoni:

Milići: Sergej Vukotić (G) , Mladen Pejanović , Nikola Ćirković , Dušan Ćirković (K) , Njegoš Jović (od 70' zamijenjen sa Đorđe Dragičević), Nikola Marković , Stanoje Petković , Nemanja Krsmanović , Dušan Milaković (od 63' zamijenjen sa Zoran Mišić), Srđan Borić , Petar Mlađenović

Mladost (R): Nikola Orašanin (G) , Dejan Nikolić (K) , Dositej Obradović , Mladen Balčaković (od 63' zamijenjen sa Luka Jovanović), Bojan Obradović , Dimitrije Perković (od 71' zamijenjen sa Stefan Božić), Bojan Marijanović , Aleksandar Furtula , Milan Vladičić , Vidoje Mihajlović , Vitomir Marijanović

Jedinstvo (Br) 0 : 0 Sloga
Milići 2 : 1 Mladost (R)
Velež 1 : 0 Stakorina
Vlasenica 1 : 1 Rudar 1925
Famos 1 : 0 Drina HE
Guber 2 : 0 Glasinac 1936