Bez pobjednika u Maglaju, gostujuće pobjede TOŠK –a i Rudara

Odigrano je sedam utakmica m:tel Prve lige FBiH, u Maglaju su Simm Bau i konjički Igman odigrali bez golova, kao i u Travniku između bivšeg premijerligaša i Radnika iz Hadžića.

U utakmici preokreta u Gračanici Bratstvo je savladalo bihačko Jedinstvo 3:2, domaći su preko Aletića u 8. minuti stekli prednost, 1:0, izjednačio je Jazvin u 50. minuti, 1:1, a Nestor Fabian je četiri minute kasnije doveo Jednstvo u prednost 1:2. U 59. minuti je Jaganjac poravnao rezultat na 2:2, da bi dvije minute nakog toga Elvedin Aletić postigao svoj drugi gol, za pobjedu Gračanlija od 3:2.

Kakanjski Rudar je slavio u Gradačcu protiv Zvijezde golom Cibre, tešanjski TOŠK je u gostima bio bolji od Goražda golom Mujagića iz 11m, banovićka Budućnost je savladala na svom terenu Orašje 2:0, a Mladost OFK Gradinu 2:1.

Rezultati,

Goražde  : FK Goražde -  NK TOŠK  0:1 (Mujagić 57' 11m.)  .

Gračanica : NK Bratstvo -  NK Jedinstvo  3:2  (Aletić 8' 61' Jaganjac 59'/ Jazvin 50' Nestor Fabian 54' ) .

Maglaj : BFK Simm Bau - FK Igman 0:0 .

Gabela : NK GOŠK - NK Tomislav   (igra se 3. aprila) .

Doboj Kakanj : Mladost -  OFK Gradina 2:1  ( Karić  6' 12''/Mikić 56 ' ).

Gradačac : NK Zvijezda - FK Rudar  0:1 ( Cibra 28' ) .

Travnik  : NK Travnik - FK Radnik   0:0  .

Banovići  : FK Budućnost -  NK Orašje  2:0 ( Demirović 15'  Čataković 22' AG)  .