Krupa porazila Sutjesku

Krupa - Sutjeska 2:0

Prvi polufinalni meč Kupa Republike Srpske ’’Dr. Milan Jelić’’ između domaće Krupe i Sutjeske iz Foče završen je trijumfom domaćina od 2:0.

Bila je ovo zanimljiva i dobra fudbalska predstava u kojoj je Krupa ipak bila bolja i zrelija ekipa.

Poveli su oni u 37. minuti, a strelac je bio Danilo Vukčević. Imali su i gosti svojih prilika, ali nisu bili precizni, pa je mreža iza golmana Krupe mirovala.

Nastavak meča donio je nove atake i jedne i druge ekipe. Opet su za nijansu domaći bili kvalitetniji i u 78. minuti zahvaljujući Emanulahu Blaževići stigli do prednosti od dva gola.

Do kraja susreta imala je Krupa još jednu priliku, ali se rezultat nije mjenjao.

Krupa – Sutjeska 2:0 (1:0)

Krupa.Stadion: 'Krupa'. Gledalaca: 100. Sudije: Dragan Todić (Doboj), Strijelci: Danilo Vukčević 37', Emanulah Blažević 76', [FK Krupa (Krupa na Vrbasu)]; Žuti kartoni: Slobodan Đekić 43', Miodrag Rudan 90', [FK Krupa (Krupa na Vrbasu)]; Đorđe Okuka 43', [FK Sutjeska (Foča)];

Krupa: Mladen Milošević(G) , Živko Bubić , Emanullah Blažević , Džafo Hadžić , Luka Babić , Slobodan Đekić , Danilo Vukčević , Nebojša Babić , Nikola Mitrović , Ljubiša Nikodinović , Nemanja Vidović (K),:REZERVE Imran Bilić(G) , Luka Banović , Marko Bundalo , Miodrag Rudan , Srđan Mrzić , Kristijan Penić , Srdjan Beuk ,

Sutjeska: Miloš Pajević(G) , Ognjen Mojović , Dejan Mojović , Dejan Rašević , Boško Radović , Nikola Mojović (K), Đorđe Okuka , Đorđe Milutinović , Bojan Mihajlović , Ognjen Pljevaljčić , Nikola Danilović . REZERVE: Darko Krnojelac(G) , Zoran Obrenović , Aleksa Stajić , Stefan Arbinja , Branko Sekulić , Marko Ivanović ,