Pobjeda GOŠKA protiv TOŠK – a, bez pobjednika u Gradačcu

GOŠK - TOŠK

Odigrani su susreti 22. Kolo m:tel Prve lige FBiH, derbi kola u Gabeli je pripao domaćem GOŠK – u protiv tešanjkog TOŠK –a 2:0, oba gola je postigao Dženan Haračić za lidersku poziciju. U Gradačcu Igman je u 11.minuti preko Blagojevića stekao prednost, ali je Mahmutović u 67. minuti postavio konačnih 1:1. U Gračanici Bratstvo i  Radnik su odigrali bez golova.

Gradina je slavila u Travniku 2:1,  tri domaće pobjede su ostvarili kakanjski Rudar i Goražde koji su minimalno savladali Orašje i  Mladost, 1:0, dok je Budućnost bila bolja od Tomislava 2:0, dok je Simm Bau u domaćem susretu sa bihaćkim Jedinstvom zabilježio pobjedu od 3:2, mada su Banovićani nakon prvog poluvremena imali rezultat od 3:0.

Rezultati,

Travnik  : NK Travnik - OFK Gradina 1:2 (Berbić 63' /Burić 53 ' Mustafić 81')  .

Maglaj:  BFK Simm Bau - NK Jedinstvo 3:2  (Kalesić 12' Kojić 23' Šarčević 33''/ Bakmaz 70' 90+ 2') .

Gradačac : NK Zvijezda - FK Igman 1:1  (Mahmutović 67' /Blagojević 11').

Banovići : FK Budućnost - NK Tomislav 2:0  (Tiro 70' AG, Behram 72'/) .

Goražde : FK Goražde – FK Mladost  1:0 ( Hrelja 60').

Gračanica : NK Bratstvo - FK Radnik 0:0 .

Gabela:  NK GOŠK - NK TOŠK 2:0 (Haračić 18' ' 83')  .

Kakanj  : FK Rudar - NK Orašje  1:0 (Džafić 62 ' )  .