Sloga lako sa Gradačcem (FOTO)

Vladan Đurđević u napadu Foto: R.Šešlak

Rukometaši Sloge izašli su lako na kraj sa ekipom Gradačca savladavši ga ubjedljivim rezultatom 31:19. Svi igrači dobojskog tima dobili su minutažu i upisali se u strijelce, dok su sve tri golmana upisali odbrane. Briljirao je Milutin Bogdanović sa 12 odbrana,  a tamo gdje je on stao nastavio je Božidar Bajović sakupivši deset odbrana od toga jedan sedmerac.
U 14.minutu nakon serije 4:0 Sloga je došla u vođstvo 6:2. Gosti nisu imali rješenja u napadu. Prednost domaćih je samo rasla. U 23.minutu Dobojlije dolaze do plus sedam 13:6. Dva minuta do odlaska na odmor na semaforu je pisao rezultat 15:8. U preostalom vremenu gosti su uspjeli da smanje, tako da se na predah otišlo s rezultatom 16:11 u korist Sloge.
Na otvaranju drugog dijela Sloga igra furiozno i sa četiri uzastopna gola stiže do devet golova viška 20:11 (33.minut). Od tog trenutka na terenu je postojao samo domaći tim. U 50.minutu Sloga dolazi do dvocifrene prednosti 26:16. Na kraju više nego ubjedljiva pobjeda Sloge 31:19.
U redovima Sloge najefikasniji su bili Nikola Knežević i Miloš Trifunović sa po pet golova, po četiri gola su postigli Vladan Đurđević i Bojan Tulendić. U taboru Gradačca najubojitiji je bio Goran Šarenac sa 8 golova, po tri su dodali Slaven Šijaković i Nermin Isić.

MRK Sloga Doboj sa cicibanima

SLOGA - GRADAČAC 31:19 (16:11)
Natkriveni stadion sportskih igara. Gledalaca: 200. Sudije: Zdenko Božić i Borislav Slipac (oba iz Novog Travnika). Delegat: Senad Štitkovac (Ilidža). Sedmerci: Sloga 6(5), Gradačac 4(2). Isključenja: Sloga 10, Gradačac 4 minuta.
SLOGA: Bogdanović (12 odbrana), Bogdan Peštić 1, Stojanović 3, Đurđević 4, Tulendić 4, Stanković 1, Trifunović 5(4), Blagojević 1, Dejanović (odbrana, sedmerac), Ristić 1, Knežević 5, Maričić 2(1), Miličević 3, Nemanja Peštić 1, Bajović (10 odbrana, sedmerac). Trener: Dejan Vasilić.
GRADAČAC: Stojanović, Mehić 1, Šarenac 8(1), Hrnjić 1, Šestan 1, Đulić, Šijaković 3, Pekić, Zrnić, Omić (9 odbrana), Pedić 2(1), Sarajlić, Isić 3, Bristrić. Trener: Dado Doborac.

RK Gradačac Foto: R.Šešlak

MRK Sloga Doboj Foto: R.Šešlak

Hercegovina : Krivaja
Maglaj : Borac M:TEL
Konjuh : Leotar
Sloboda : Gračanica
Sloga : Čapljina
Goražde : Izviđač