Ahmetović presudio Posušju

Golom rezerviste Mersudina Ahmetovića u 84. minutu Sarajevo je na Olimpijskom stadionu Koševo pobijedilo Posušje teškom mukom.
Smatrali su u bordo timu da će lako uknjižiti bodove protiv hercegovaca koji su se prikazali kao žilav protivnik, ali je domaćin na kraju stigao dao zacrtanog cilja. Treba istaći da je Asmir Suljić u 30. minutu promašio jedanaesterac za domaćina.

Sarajevo – Posušje    1:0 (0:0)

Olimpiski stadion koševo u Sarajevu. Gledalaca: 9.000. Sudija: Sabrija Topalović (Zenica). Strijelac: 1:0 Ahmetović (84). Žuti kartoni: Kobiljar, Suljić (Sarajevo), Dadić, Hanuljak, Bešlić, Lučić (Posušje).
SARAJEVO: Dizdarević, Musa, Aničić (od 10. Drobarov), Đokanović (od 78. Ahmetović), Varešanović, Tomašević, Džafić (od 61. Mulahusejnović), Čirjak, Ikić (od 61. Čataković), Kapić (od 61. Kobiljar), Suljić.
POSUŠJE: Kukić, Milanović, Bešlić (od 80. Krešić), Landek, Krišto, Hanuljak, Jović, Šilić (od 46. L. Begić), Horić (od 80. Pavlović), Dadić (od 62. Lučić), Boban (od 62. Pavković).

Sarajevo 2 : 4 Igman
Posušje 2 : 1 Velež
Sloboda 1 : 2 Željezničar
Sloga Meridian 2 : 1 Borac
Leotar 2 : 1 Široki Brijeg
Tuzla City 3 : 0 Zrinjski