U subotu 20. avgusta igra se 2. kolo ovogodišnje sezone u m;tel Prvoj ligi FBiH pet utakmica, u Goraždu istoimeni sastav će ugostiti Radničkog iz Lukavca, Tomislav je domaćin gračaničkom Bratstvu, banovićka Budućnost gradačačkoj Zvijezdi, Mladost bihaćkom Jedinstvu, a hadžićki Radnik novajliji Stupčanici iz Olova.
U nedjelju 21. avgusta gabelski GOŠK koji je u prvom kolu slavio u Gračanici, naravno očekuje pobjedu protiv OFK Gradine, u Maglaju BFK Simm Bau se sastaje sa bivšim premijerligašem Travnikom i tešanjski TOŠK je domaćin kakanjskom Rudaru.
Subota 20. avgust u 17:00 sati,,
Goražde : FK Goražde– FK Radnički, stadion „Midhat Drljević „ glavni sudija : Samir Kapo (Kakanj), pomoćnici : Sanel Alihodžić i Selmin Osmančević oba Zenica, 4. sudija : Nihad Ljajić (Sarajevo), delegat : Senad Huskanović (Zavidovići), posmatrač suđenja : Tarik Kečo (Sarajevo) .
Tomislavgrad : NK Tomislav – NK Bratstvo ,“ Gradski stadion „ Igor Popović (Busovača), Boris Bilješko (Novi Travnik) i Edin Zjakić (Bihać), Mario Pejić (Grude) , Armin Ćerić (Čapljina),Željko Perić (Mostar).
Banovići : FK Budućnost – NK Zvijezda, stadion“FK Budućnost“ Banovići „ Semir Sarajkić (Sarajevo),Senad Aleta (Goražde) i Marko Blažević (Mostar), Jure Delič (Mostar), Minor Dujmenović (Bazik), Almir Ćišić (Mostar).
Doboj Kakanj : FK Mladost – NK Jedinstvo , Gradski stadion „Doboj Kakanj „ Denis Limov (Gabela), Sanel Grljević i Anis Kalajdžić oba Mostar , Armin Efendić, Mirza Trbonja i Ibrahim Hasanbegović svi Sarajevo .
Hadžići : FK Radnik – NK Stupčanica, Gradski stadion, Edin Osmanović (Kalesija), Mihret Zlatić (Brčko) i Ivo Maglica (Livno), Drago Tabak (Tomislavgrad), Nedžad Tanjo i Nermin Paradžik oba Goražde.
Nedjelja, 21. avgust u 17:00 sati,
Gabela : NK GOŠK – OFK Gradina , stadion „ Perica Pero Pavlović“, Aldin Sofić (Zenica), Almir Huskić (Bugojno) i Amrudin Zaimović (Novi Travnik), Antonio Tomić (Kreševo), Mario Ivković (Livno), Goran Paradžik (Ljubuški).
Maglaj : BFK Simm Bau – NK Travnik, Gradski stadion Maglaj , Haris Halkić (Sanski Most), Hasan Nanić (Bužim,) i Amir Hušidić (Velika Kladuša), Suad Nurić (Gračanica), Zlatan Pavlješević (Lukavac), Sead Muratović (Goražde).
Tešanj : NK TOŠK – FK Rudar (K) , Gradski stadion Tešanj stadion, Ilija Orkić (Matići), Filip Jarić (Brčko) i Mirza Fetić (Zenica) , Ajdin Baručija (Zenica), Mato Itrić (Brčko), Anto Sučić (Nova Bila).
Goražde | 4 : 1 | Jedinstvo |
Stupčanica | 3 : 0 | Radnički |
Travnik | 4 : 0 | Mladost |
Zvijezda | 2 : 1 | Radnik |
Gradina | 5 : 3 | Simm-Bau |
Bratstvo | 1 : 3 | Budućnost |
Rudar | 2 : 1 | GOŠK |
TOŠK | 2 : 0 | Tomislav |
Poz | Tim | Utak | Pob | Ner | Por | Bod | |
1 | GOŠK | 30 | 19 | 7 | 4 | 64 | |
2 | Stupčanica | 30 | 16 | 4 | 10 | 52 | |
3 | Budućnost | 30 | 14 | 8 | 8 | 50 | |
4 | Goražde | 30 | 14 | 7 | 9 | 49 | |
5 | Zvijezda | 30 | 14 | 5 | 11 | 47 | |
6 | Gradina | 30 | 14 | 5 | 11 | 47 | |
7 | Tomislav | 30 | 12 | 7 | 11 | 43 | |
8 | Rudar | 30 | 13 | 4 | 13 | 43 | |
9 | TOŠK | 30 | 10 | 10 | 10 | 40 | |
10 | Simm-Bau | 30 | 9 | 12 | 9 | 39 | |
11 | Jedinstvo | 30 | 11 | 4 | 15 | 37 | |
12 | Bratstvo | 30 | 10 | 6 | 14 | 36 | |
13 | Mladost | 30 | 10 | 6 | 14 | 36 | |
14 | Radnik | 30 | 10 | 4 | 16 | 34 | |
15 | Travnik | 30 | 10 | 1 | 19 | 31 | |
16 | Radnički | 30 | 6 | 6 | 18 | 24 |