Večiti remizirali

Fudbaleri Partizana i Crvene zvezde odigrali su nerešeno 1:1 u 168. večitom derbiju.

Zvezda je povela sjajnim golom Bukarija u 27. minutu, izjednačio je Natho sa penala u 52. minutu

Zvezda je prva na tabeli sa 19 bodova iz sedam utakmica, Partizan je osvojio 12 takođe iz sedam utakmica

Partizan – Crvena zvezda 1:1 (0:1)

Beograd - Stadion: Partizana. Gledalaca: 17.369. Sudija: Milan Mitić. Pomoćnici: Uroš Stojković i Milan Mihajlović. VAR sudija: Aleksandar Živković. Žuti kartoni: Vujačić, Traore (Partizan), Sanogo, Ivanić, Milunović, Eraković (Crvena zvezda). Strelac: 0:1 Osman Bukari u 26, 1:1 Bibars Natho (penal) u 56. minutu.

PARTIZAN: Popović, Živković, Vujačić, Marković, Urošević, Traore, Belić (od 68. minuta), Dijabate, Natho (od 84. Fejsa), Menig (od 68. Andrade), Rikardo (od 89. Baždar). Trener: Gordan Petrić.

CRVENA ZVEZDA: Borjan, Eraković, Dragović, Milunović, Rodić (od 57. Gobeljić), Sanogo, Kanga, Bukari, Katai (od 83. Kulibali), Ivanić (od 68. Kangva), Pešić (od 68. Mitrović). Trener: Miloš Milojević.

Vojvodina 3 : 0 Radnički (N)
Voždovac 4 : 1 Radnik
Čukarički 3 : 1 Mladost (L)
Javor Matis 0 : 1 Kolubara
Partizan 1 : 1 Crvena zvezda
TSC 2 : 0 Radnički 1923
Novi Pazar 2 : 0 Spartak ŽK