Slavija maksimalna protiv SAŠK Napretka

Kadeti Slavije nisu imali problema danas protiv SAŠK Napretka u utakmici 10. kola Omladinske lige BiH grupa "Centar 1". Ekipa Bojana Kuljanina je slavila pobjedu 3:0 golovima Forcana, Eleza i Timotije.

Dosta više problema imali su juniori koji su odigrali možda svoju i najslabiju utakmicu do sada, naročito u prvom poluvremenu kada su u prvih pola sata bili gotovo bezidejni. Spasio ih je Danijel Stijepić na golu, a onda promašuju igrači Dragana Bjelice dva zicera, da bi konačno Matija Jevtović u 40. minuti pronašao put do mreže.

Gosti do izjednačenje dolaze u 62. minuti kada Zec nepunu minutu nakon što je ušao u igru pogađa za 1:1, ali Mihajlo Lubura šest minuta kasnije iz penala pogađa za novo vodstvo i pobjedu Sokolova.