XS
SM
MD
LG

"Leo" dočekuje lidera, Slavijašice Velež, Maglić gost Glasinca

Leotar, Trebinje

U vikendu pred nama mečevima šestog kola Prve lige u konkurenciji seniorki nastavlja se prvenstvo Republike Srpske.

Lider prvoligaškog karavana, odbojkašice Inove jedina ekipa sa maksimalnim bodovnim učinkom u Trebinju u susretu sa "Leom" cilja sedmu pobjedu u nizu, ali i izabranice Miša Pešića su u dobrom ritmu, upisale su zaredom dva trijumfa te u dobroj atmosferi dočekuju renomiranog rivala.

Drugoplasirani Radnik sa skorom pet pobjeda i jedan poraz u derbiju čeka četvrtoplasairane Obudovljanke te se očekuje  velika i neizvjesna borba, a u derbiju donjeg dijela tabele, "Slavijašice" koje su upisale jednu pobjedu snagu će odmjeriti sa ekipom iz Ljubinja koja je na začelju tabele, ali i gošće imaju svoje ambicije te biće tu teške i velike borbe za svaki poen.

Na Sokocu Glasinac u duelu sa Veležom pokušaće da dođi do četvrte pobjeda, dok će Nevesinjke tražiti treće slavlje, a pred sastavima Maglića i Bratunca su teška gostovanja. Fočanke putuju u Zvornik na meč sa Drinom, a ekipa iz Bratunca u Bijeljinu na duel sa trećeplasiranim Liberom ali na kraju ko uloži više energije biće bliži pobjedi.

Susreti u Zvorniku, Sokoci i Istočnom Sarajevu na rasporedu su u subotu, a utakmice u Bijeljini i Trebinju na programu su u nedelju.

VII KOLO PRVA LIGA ŽENE SLUBENA LICA

SUBOTA 5. NOVEMBAR

OK "Drina" - OK "Maglić"  17,00

Delegat-kontrolor: Grujić Ranko / Zvornik

Prvi sudija: Kovač Dušica / Banja Luka

Drugi sudija: Cvišić Borisav / Banja Luka

 

OK "Glasinac" - OK "Velež"  16,00

Delegat-kontrolor: Antunović Slobodan / Gacko

Prvi sudija: Stanišić Jovana / I.N.Sarajevo

Drugi sudija: Janjić Milan / Rudo

 

OK "Slavija" - OK "Ljubinje  18,00

Delegat-kontrolor:  Kozić Nikola / Ljubinje

Prvi sudija: Pavlović Nebojša / Foča

Drugi sudija: Furtula Srđan / Pale

 

NEDELjA 6. NOVEMBAR

ŽOK "Leotar" - OK "Inova" 15 ,00

Delegat-kontrolor  Kevara Dejan /  Foča

Prvi sudija: Kulidžan Nebojša / Bileća

Drugi sudija:Gutalj Dragan / Pale

 

ŽOK "Radnik" - ŽOK "Crvena Zvijezda" 14,00

Delegat-konbrtolor:  Drobnjak Veselin/ Modriča

Prvi sudija: Repić Dragana / Banja Luka

Drugi sudija: Avramović Zoran / Brčko

 

OK "Libero" .- ŽOK "Bratunac" 14,30

Delegat-kontrolor:  Baralić Srđan/ Pale

Prvi sudija: Zeljić Lazar / Brčko

Drugi sudija: Lovrenović Nikola / Banja Luka


ŽOK Leotar 3 : 0 Maglić
Radnik 3 : 0 Glasinac
Libero 3 : 2 Drina
Slavija 3 : 1 Velež
Ljubinje Bankom 1 : 3 Inova
Bratunac 3 : 0 Crvena zvijezda
Tabela
Poz Tim Utak Pob Por Bod
1 Inova 11 11 0 32
2 Radnik 11 9 2 25
3 Libero 11 9 2 21
4 Drina 11 6 5 19
5 Crvena zvijezda 11 5 6 18
6 Slavija 11 5 6 16
7 ŽOK Leotar 11 5 6 14
8 Glasinac 11 5 6 14
9 Velež 11 4 7 11
10 Bratunac 11 3 8 11
11 Maglić 11 3 8 11
12 Ljubinje Bankom 11 1 10 6