Pobjeda za potvrdu treće pozicije

Radost fudablera Laktaša Admiral bet.

Fudbaleri Laktaša Admiral bet pobjedom (2:0) su završili sjajnu polusezonu prvoligaškog karavana u koji su se vratili poslije deset godina pauze. Izabranici trenera Miljana Bajića u Zvorniku su pobijedili domaću Drinu, a otpor domaćina slomljen je u drugom poluvremenu kada su pogotke postigli Bojan Marković i Ognjen Škorić.

Tako će Laktašani zimovati na trećoj poziciji na tabeli m:tel Prve lige Republike Srpske, ali će zimovati i u oba Kupa, Republike Srpske i BiH. Nedavno su pobjedom u Janji protiv Podrinja obezbijedili istorijski ulazak u polufinale Kupa “Dr Milan Jelić”, a na nivou BiH plasman u osminu finala.

Malo ko je očekivao ovako sjajne rezultate od ekipe koja je u prošloj sezoni nastupala na drugoligaškom zapadu Republike Srpske, ali agilna uprava kluba predvođena predsjednikom Miroslavom Bojićem, direktorom Igorom Radeljićem i predsjednikom Skupštine Milošem Brkićem za kratko vrijeme je podigla visoke standarde u klubu u svim sferama i sektorima.

Današnja pobjeda u Zvorniku je samo potvrda sjajnih igara ove jeseni koje su pružali igrači ekipe Laktaši Admiral bet.

Drina (Z) – Laktaši Admiral bet    0:2 (0:0)

Gradski stadion u Zvorniku. Gledalaca: 150. Sudija: Vanja Ajder (Banjaluka). Strijelci: 0:1 Marković (57), 0:2 Škorić (85). Žuti kartoni: Stanišić, Erić (Drina). Crveni karton: Danijel Ćulum (Drina) i Boris Ostojić (Laktaši Admiral bet) u 89. minutu.

DRINA (Z): Ružić, Knežević, Erić, Ćulum, Mazić, Sušić (od 69. Marković), Vasić, Tvrdišić (od 33. Hidić), Blagojević, Stanišić, Beatović (od 50. Milošević).

LAKTAŠI ADMIRAL BET: Đ. Vuković, Milić, Milojević (od 87. Komljenović), Ostojić, Marković (od 78. Stamenković), Petković (od 87. Šavija), Škorić (od 90+2. Savanović), Bosančić, Runić, Dojčinović, D. Vuković (od 90+2. Gavrić).

Slavija 3 : 0 Famos
Sutjeska 0 : 6 Radnik
Tekstilac 2 : 1 Ljubić
Laktaši 4 : 0 Drina
Krupa 6 : 2 Željezničar
Kozara 1 : 1 Rudar Prijedor