Crvena zvezda i SFK 2000 Sarajevo remizirali u prijateljskoj utakmici

Crvena zvezda i Sarajevo odigrali 2:2

Fudbalerke Crvene zvezde i SFK 2000 Sarajeva odigrale su prijateljsku utakmicu u sklopu priprema pred nastavak sezone na pomoćnom terenu stadiona "Rajko Mitić", a duel je završio bez pobjednika pošto je bilo 2:2, iako je bh. tim imao dva puta prednost, na kraju su pružili ruku jedni drugima uz remi.

Minela Gačanica je prvi gol postigla u 25. minutu za 0:1 i vođstvo Sarajeva, a crveno-bijele su izjednačile na 1:1 u 37. minutu preko Nine Matejić, da bi Gačanica svojim drugim golom pet minuta kasnije vratila prednost bordo timu na kraju prvog poluvremena.

Crvena zvezda je do izjednačenja došla u samom finišu meča, odnosno u 89. minutu golom Mine Čavić i to je ujedno bio i konačan rezultate ove veoma zanimljive utakmice.

SFK 2000 21 : 0 Spartak 2013
Iskra 0 : 2 Emina
Fortuna 3 : 1 Libero
Radnik Bumerang 3 : 0 FK Sloboda