Slavlje Teslićana na Laušu

Fudbaleri teslićkog Proletera pobijedili su OFK lauš u Banjaluci rezultatom 3:1 i zadržali poziciju u gornjem dijelu tabele Druge lige Republike Srpske, grupa zapad.

Poslije 16 minuta igre gosti su vodili rezultatom 2:0 pogotcima Davida Simića u 7. i Želimira Nikolića u 16. minutu što je bio rezultat prvog dijela.

Tračak nade Banjalučanima vratio je Luka Mizdrak golom u 49. minutu, ali je sudbinu OFK Lauša zapečatio Krsitijan Aleksić u 80. minutu.

OFK Lauš – Proleter (T)     1:3 (0:2)

Stadion: OFK „Lauša“ u Banjaluci. Gledalaca: 20. Sudija: Borislav radić (gradiška). Strijelci: 0:1 D. Simić (7), 0:2 Nikolić (16), 1:2 Mizdrak (49), 1:3 Aleksić (80). Žuti kartoni: Stojičić (OFK Lauš), Aleksić (Proleter).

OFK LAUŠ: Vuleta, Dobraš, Galić (od 82. Plavšić), Savić (od 78. Janjetović), Mizdrak, Prtija, Jovanić, Stojičić, Petrović, Vrućinić, Kovljenić (od 46. Žutić).

PROLETER (T): Mitrović, Malačkov, Đukarić, Jovanović (od 72. S. Kuzmanović), Nikolić (od 82. Vukmirović), Osmić, Zarić (od 72. B. Kuzmanović), D. Simić, Radešić, Stanković, Sekulić (od 60. Aleksić).

Brdo 2 : 1 Dubrave
Gorica 3 : 0 Modriča
Crni Vrh 0 : 1 Naprijed
Omarska 2 : 1 Sloga (T)
Polet 1926 1 : 0 Čelinac
OFK Lauš 1 : 3 Proleter