Na "Lukama" sve gotovo za poluvrijeme

Favorit je bila Sloga, favorit je i pobijedio.

U 5. minutu Jovo Lukić izveo je solo akciju i donio prednost domaćinu. U 9. minutu Borislav Lukić je iz "slobodnjaka" pogodio stativu, a odbijenu loptu u mrežu poslao Asmir Hadžikadunić. U 21.minutu Selmir Mahmutović povisio je prednost Dobijlija.

Jovan Vujanić, štoper Šamčana imao je lijepu priliku u 24.minutu, udarac glavom otišao je pored stative. Goran Lukić je u dva navrata mogao Slogi donijeti veću efikasnost, htio je igrati glavom i nije uspio.

U 73. minutu centaršut sa lijeve strane sačekao je Nemanja Josipović i postavio konačan rezultat utakmice.

Komšije su mogle prikazati više, ali nisu imali kome. Mala posjeta - velika boljka fudbala Srpske.

SLOGA - BORAC (Š) 3:1 (3:0)

Strijelci: 1:0 J. Lukić (5), 2:0 Hadžikadunić (9), 3:0 Mahmutović (21), 3:1 Josipović (73).
Stadion: "Luke" u Doboju.