Rudanka kratkih rukava

Na otvaranju nove  takmičarske sezone u Regionalnoj ligi ”Centar” Rudanka je na Plinari poražena od Sloge iz Dugog Polja 1:2.

Već na  startu u 5.minutu domaći su imali šansu da povedu, kada je nakon igranja rukom u šesnaestercu od  strane jednog  gostujućeg igrača dosuđen  kazneni udarac za domaće. loptu je na bijelu tačku namjestio Dejan Šarčević, ali njegov udarac brani Predrag Vidović.

Samo dva minuta kasnije slijedi kazna kada  se u odličnoj akciji našao dvojac Kojić-Savić,  a ovaj drugi posprema loptu u mrežu za 0:1. U 53.minutu sam oči u oči sa  golmanom Radićem izlazi Milenko Savić i pogađa za 0:2.

Domaći do gola stižu u 89.minutu što je ipak bilo nedovoljno, a  strijelac je bio kapiten Duško Starčević.,piše rtvdoboj.com

RUDANKA  – SLOGA  1:2 (0:1)

Strijelci: 0:1 Savić u 7, 0:2 Savić u 53, 1:2 Starčević u 89.minutu. Stadion: ”Plinara”. Gledalaca: 100. Sudija: Slaviša Bardak (Brod) . Pomoćnici: Davor Maksimović i Dejan Lazić (Doboj). Delegat: Mario Đuran (Modriča). Žuti kartoni: Zelenković, Đukić, Šljivić (Rudanka), J.Vidović, Kojić (Sloga)

RUDANKA: Radić  , Kuzmić  , Starčević  , D.Nikolić , Šarčević  (od 62. Blagojević ), Jovanović (od 62. G.Nikolić ), Zelenković , N.Nikolić  , Ninković   (od 46. Šljivić ), Đukić  , Janković .

SLOGA: P.Vidović  , M. Antić   (od 82. Okolić ), Z.Antić   (od 54.Vračević  ), Vukmirović  , B.Zelinac   (od 67. D.Tomušilović  ), D.Vidaković  , R.Vidaković  , Savić  , Kojić  , R.Zelinac  , J.Vidović  .

11 Sloga(J) 26 11 1 14 34
12 Mineral 26 10 3 13 33