XS
SM
MD
LG

Službena lica za drugo kolo Prve lige Republike Srpske

Ovog vikenda igraju se utakmice 2. kola Prve lige Republike Srpske. Tri meča igraju se u subotu od 17,30, Borac i Tekstilac igraju isti dan od 19,30, dok će Sutjeska u 20.00 ugostiti Rudar Prijedor. Kolo zatvaraju u nedelju od 17.30 Željezničar i Sloboda.

ŽELJEZNIČAR - SLOBODA MG  
Sudija: Bojan Panić (Prijedor)
Pomoćnici: Željko Čelica (Kozarska Dubica) i Zoran Radaković (Prijedor)
Četvrti sudija: Siniša Lazić (Prijedor)
Delegat: Dragan Simić (Šamac)
Kontrolor suđenja: Dragan Bojanić ( Bijeljina)

SLOGA GC - SLAVIJA
Sudija: Stojan Vukota (Gradiška)
Pomoćnici: Božidar Rustić (Gradiška) i Goran Dukić (Srbac)
Četvrti sudija: Marko Taborin (Zvornik)
Delegat: Boško Furtula (Višegrad)
Kontrolor: Veljko Salamić (Prijedor)

DRINA - ALFA MODRIČA
Sudija: Jovo Karić (Trebinje)
Pomoćnici: Davor Maksimović i Milan Todorović (oba Doboj)
Četvrti sudija: Mladen Mirić (Bijeljina)
Delegat: Jovica Đokić (Bijeljina)
Kontrolor: Predrag Stankić (Bijeljina)

SUTJESKA - RUDAR PRIJEDOR
Sudija: Slaviša Mazić (Vlasenica)
Pomoćnici: Đorđe Grubačić (I.Sarajevo) i Strahinja Vuković (Trebinje)
Četvrti sudija: Danko Butulija (Trebinje)
Delegat: Vladan Simeunović (Bijeljina)
Kontrolor: Brane Jekić (Doboj)

KOZARA - PODRINJE
Sudija: Velimir Drinić (Modriča)
Pomoćnici: Dragan Keranović i Sreten Udovičić (oba Prijedor)
Četvrti sudija: Darko Vukojević (Doboj)
Delegat: Borislav Grahovac (Kozarska Dubica)
Kontrolor: Dejan Dabić (Vlasenica)

BORAC - TEKSTILAC
Sudija: Dražen Marić (Bijeljina)
Pomoćnici: Radmilo Vuković i Bojan Rakić (Bijeljina)
Četvrti sudija: Vojislav Vuković (Brčko)
Delegat: Dragan Ančić (Prnjavor)
Kontrolor: Drago Lukić (Prijedor)


Željezničar Sport Team 4 : 0 Slavija
Modriča 2 : 1 Sloboda
Rudar Prijedor 2 : 1 Sloga
Podrinje 4 : 2 Drina
Tekstilac 0 : 0 Sutjeska
Borac 1 : 0 Kozara
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Borac 22 17 4 1 55
2 Sloga 22 14 4 4 46
3 Rudar Prijedor 22 11 6 5 39
4 Željezničar Sport Team 22 10 3 9 33
5 Kozara 22 8 5 9 29
6 Podrinje 22 8 5 9 29
7 Tekstilac 22 6 7 9 25
8 Modriča 22 5 9 8 24
9 Slavija 22 6 6 10 24
10 Drina 22 5 7 10 22
11 Sutjeska 22 5 5 12 20
12 Sloboda 22 4 5 13 17