Ljutiti Vojvodić

Šef stručnog štaba Borca Darko Vojvodić izrazio je, na sinoćnjoj konferenciji za novinare, nezadovoljstvo koju su njegovi izabranici prikazali u duelu sa Tekstilcem u okviru drugog kola Prve lige Republike Srpske, koji je završen pobjedom crveno-plavih rezultatom 2:1. Gol odluke postigao je u 85. minutu vezista Vladan Danilović na asistenciju strijelca prvog gola Miloša Žeravice.

– U drugom poluvremenu sam rizikovao sa taktičkom postavkom, s obzirom da smo zaostajali rezultatski za gostima. Danilović je više pomjeren kao odbrani i štoperskim pozicijama, dok je Žeravica pomaknut daleko više naprijed prema protivničkom golu. Moram da kažem da nisam zadovoljan, budite sigurni da bih ponovo održao trening kasno uveče da je ostalo 1:1. Iskren da budem, nismo zasluženo pobijedili, remi je bio najrealniji ishod. Uplaćena je i plata u danima prije utakmice, dokaz je to da se klub diže, pa su svi uslovi bili ispunjeni da se prikaže dobra partija, ali nije bilo tako. Ako se klub u cjelini diže, onda moramo i mi to da pratimo, a ne da ostanemo na istom nivou – rekao je Vojvodić na početku svog sinoćnjeg obraćanja medijima.

U narednom kolu Borac će gostovati u Janji ekipi Podrinja, koja je u prva dva kola upisala po pobjedu i poraz. Slikovito je Vojvodić dočarao šta u tom okršaju očekuje od svojih igrača.

– Utakmica u Janji će pokazati da li ovi igrači imaju snagu ili ne. Ispred nas je duel sa izuzetno agresivnom ekipom, a nas čim neko pritisne, nema nas nigdje. Meč sa Podrinjem će pokazati da li ekipa ima karakter koji od njih tražim – istakao je Vojvodić.

(borac-sport, foto: borac-sport)

Željezničar Sport Team 4 : 0 Slavija
Alfa Modriča 2 : 1 Sloboda
Rudar Prijedor 2 : 1 Sloga
Podrinje 4 : 2 Drina
Tekstilac 0 : 0 Sutjeska
Borac 1 : 0 Kozara