Nakon četiri dana nadmetanja u deset starosnih kategorija, spuštena je zavesa na 12. međunarodni omladinski fudbalski turnir „Piksi kup-Jahorina 2018“. Na ovogodišnjoj smotri fudbalske mladosti koji je jedna od najmasovnijih u Evropi učestvovalo je preko 2000 mladih fudbalera, rođenih od 2003. do 2011. godine koji su odigrali preko 300 utakmica na terenima ŠF „Olimp“ u Palama i stadionu hotela“Bistrica „ na Jahorini. Najviše odličja pobrali su fudbalski poletarci ŠF „Zenit“ iz Bijeljine koje su osvojili jedno prvo i tri druga mesta i ŠF „Beta klub Tango“ iz Lukavca sa dve druge i isto toliko trećih pozicija.Po dva puta su na pobedničko postolje kročile fudbalske nade „Olimpa“ i „Piksija“ iz Pala i „ŠN As“ iz Međugorja.
Plasman i najbolji pojedinci:
2003. godište
1.“Olimp“ Plale 2. „Blagaj“ Mostar 3.“Beta klub Tango“ Lukavac
Najbolji igrač:Igor Đorda (Olimp) Najbolji golman:Eldar Ribić (Beta klub Tango) Najbolji strelac: Kenan Maksumić ( Balagaj)
2004 godište
1.“Veternik“ Novi Sad 2.“Beta klub Tango“ Lukavac 3. „Piksi“Pale
Najbolji igrač:Marko Radišić (Veternik) Najbolji golman:Ivan Radović (Piksi) Najbolji strelac: Maid Mušić (Beta klub Tango)
2005 godište
1.“Igalo 1929“ Igalo 2. „ŠN As „ 3.“Velež „Nevesinje
Najbolji igrač:Grgo Miličević (ŠN As) Najbolji golman:Božidar Matejić ( Igalo 1929) Najbolji strelac: Sreten Kašiković (Velež)
2006. godište
1.“Sloboda „ Tuzla 2.“Proleter“ (Teslić) 3“Danilovgrad „
Najbolji igrač:Tarik Hasanović (Sloboda) Najbolji golman:Mile Ostojić (Proleter) Najbolji strelac: Danijel Jovanović (Danilovgrad)
2007. godište
1.“Mladost Farmaprom“ (Banjaluka) 2.“Zenit“Bijeljina 3.“ŠN As“ Međugorje
Najbolji igrač:Danijel Prskalo (ŠN As) Najbolji golman:Marko Bojandić (Mladost Farmaprom) Najbolji strelac:Luka Vasijlević (Zenit)
2008. godište
1.“Voša“Stara Pazova 2.“Beta klub Tango“ Lukavac 3.“Piksi“ Pale
Najbolji igrač:Mihajlo Vukelić (Voša) Najbolji golman:Stefan Pekić (Piksi) Najbolji strelac: Nedim Spahić (Beta klub Tango)
2009. godište(5+1)
1.“Olimp“ (Pale) 2.“Voša“ (Stara Pazova) 3.“Krila krajine“(Bačka Palanka)
Najbolji igrač:Luka Guja (Olimp) Najbolji golman:Jovan Pekeč (Voša) Najbolji strelac:Miloš Radiković (Krila krajine)
2009. godište (7+1)
1. „Vlada Dimitrijević“ Raška 2.“Zenit „ Bijeljina 3.“Beta klub Tango“ Lukavac
Najbolji igrač:Petar Bakračević (Vlada Dimitrijević) Najbolji golman:Boban Petrović (Zenit) Najbolji strelac: Ajdin Bektić (Beta klub Tango)
2010. godište
1.“Sloboda „ Mrkonjić Grad 2.“Zenit“ (Bijeljina) 3.“Mlade nade „Sarajevo
Najbolji igrač:Svetozar Smijlić (Sloboda) Najbolji golman: Luka Budimirović (Zenit) Najbolji strelac:Ilhan Duro (Mlade nade)
2011 .godište
1.“Zenit“Bijeljina 2.Podunavac (Belegiš) 3.Deportivo (Prijedor)
Najbolji igrač:Vuk Golubović (Zenit) Najbolji golman:David Muzgonja (Deportivo) Najbolji strelac:Viktor Vidaković (Zenit)
Nakraju treba istaći da je odličan organizator 12.Međunarodnog omladinskog fudbalskog turnira „Piksi kup-Jahorna 2018“ bila škola fudbala „Piksi“ iz Pala uz svsrdnu pomoć grada Istočno Sarajevo,opštine Pale i Olimpijskog centra „Jahorina“.
Igor Đorda i Slavko Marijanović