Cedevita prejaka za Igokeu

Košarkaši Igokee upisali su drugi poraz na pripremama. Aleksandrovčani su poraženi na gostovanju od ekipe Cedevite, rezultatom 79-63.

Cedevita je od samoga starta nametnuli svoj ritam. Igrali su sjajno u odbrani i kontrolisali su rezultat. Nakon prvog perioda vodili su sa 19-11. Tu prednost domaći su u nastavku susreta samo povećavali. Do poluvremena Cedevita je stigla do dvocifrene prednosti. Probala je Igokea da se vrati u igru ali su domaći bolji bili i u nastavku. Nakon 30 minuta igre, Cedevita je imala 19 poena prednosti. Igokea je u poslednje periodu uspjela smanjiti prednost Cedevite ali to je bilo sve.

Cedevitu je do pobjede predvodio Benite sa 17 poena. Najbolji u redovima Igokee bio je Lešić sa 21 poenom. Treba napomenuti da je Cedevita igrala skoro u najjačem sastavu, dok je Igokea igrala bez Zubčića, Ilića i Talića.