Ljubić zadovoljan bodom

Mogla su i sva tri, nije loš ni bod

Fudbaleri Ljubića gostovali su danas u Laktašima, gdje su u okviru 7. kola Druge lige RS remizirali sa istoimenom ekipom 2:2.

Odlična fudbalska predstava koja je obilovala lijepim potezima, prilikama, golovima, na kraju je završena podjelom bodova. Prvi su priprijetili domaći, igrao se 8. minuti, Palikuća je šutirao, Ratković brani. Još bolju priliku imao je Ljubić u 14. minuti kada Fehratović obilazi čuvara mreže Laktaša, ali sa gol linije loptu izbija Telić. Domaći su prijetili u 27. minuti preko Stamenkovića, koji dobro izvodi slobodan udarac, ali Ratković brani. U finišu poluvrema goleada. Ljubić je poveo u 40. minuti, Burgić odlično centrira, a Segić glavom šalje loptu u mrežu. Četiri minuta kasnije preko Stamenkovića Laktaši poravnavaju rezultat na 1:1, da bi samo minut kasnije Segić donio novu prednost Prnjavorčanima. Sa rezultatom 2:1 za goste otišlo se na odmor.

Do novog izjednačenja Laktaši su stigli u 61. minuti. Banjac je prihvatio loptu na 20-ak metara, te je preciznim udarcem pogodio donji desni ugao nemoćnog Ratkovića. Laktaši su mogli povesti u 65. minuti, ali udarac Stamenkovića brani odlični Ratković. U finišu susreta i Ljubić je mogao do gola, ali je Burgić iz izgledne situacije šutirao pored gola.

U narednom kolu za sedam dana Ljubić će na domaćem terenu ugostiti Prolerer iz Teslića.