Radnik poražen u gostima

U okviru 12. kola  Radnik je gostovao na Koševu gdje je pretrpio poraz od Sarajeva, rezultatom od 2:1. Uprkos porazu,  Bjeljinci su odigrali dobro i malo je nedostajalo da ostanu neporaženi. Gost je imao prvu priliku u 9 minutu, Hadžić je šutirao  kraj  desne stative. U 10. minutu Tatar centrira sa desne strane,  a Velkoski je na pravom mjestu za vođstvo. U 32. minutu izjednačenje. Đelmić prolazi desnom stranom,  ubacuje loptu do Glišića koji je spretan. Bjeljinci su bili opasni i u kontranapadima. U 76. minutu  Sarajevo dolazi do drugog gola i pobjede. Rezervista Hadžić je majstorskim udarcem savladao Lučića.

SARAJEVO - RADNIK 2:1  (1:1)
Stadion Koševo. Gledalaca: 1000. Sudija:  Elvis Mujić (Banovići). Pomoćne sudije: Arnel Novalić (Doboj), Mirza Demir (Kakanj). Delegat: Milan Janković(Trebinje). Posmatrač: Adnan Alispahić (Zenica). Strijelci: 1:0  Velkoski u 9,  1:1 Glišić u 32, 2:1  Hadžić u 76. Žuti kartoni: Adukar, Dupovac,Tatar (Sarajevo), Franić, Peco, Hadžić, Vasić (Radnik).
SARAJEVO: Kovačević, Pidro,  Adukar (od  43. Creplja), Stanojević (od 71. Hadžić), Tatar, Velkoski,Hebibović (od 46. Šabanović), Rahmanović, Ahmetović, Dupovac
RADNIK: Lučić, Franić, Merajić, Sušić (od 66. Šantić), Vasić, Popara (od 83. Brković), Đelmić, Peco, Hadžić, Glišić (od 70. Mekić), Isić

Mladost 3 : 1 Krupa
Radnik 1 : 0 Sloboda
Čelik 1 : 1 Široki Brijeg
Tuzla Siti 0 : 3 Željezničar
Zvijezda 09 0 : 0 Zrinjski
GOŠK 0 : 2 Sarajevo