XS
SM
MD
LG

Drina bolja od Radnika

 

Rezultati utakmica prvog kola drugoligaških utakmica odbojkašica Republike Srpske:

DRUGA LIGA ŽENE – GRUPA 1

I KOLO                                                   

OK „PLIVA“ - OK„BORAC“  3:0 (26:9,25:19,25:10) 75:38

Šipovo, 06.10.2018. godine 

I sudija: Mile Ninić  iz Laktaša

II sudija: Danijel Kopuz iz Mrkonjić Grada

 

OK „PRIJEDOR “ -  ŽOK „GRADIŠKA“  

Prijedor, 09.10.2018. godine 

I sudija: Danijel Bandulaja iz Banja Luke 

II sudija: Goran Samardžić iz Banja Luke

 

ŽOK„BALKANA MP“- OK „LAKTAŠI“   0:3 (16:25,18:25,16:25) 50:75 

Mrkonjić Grad, 06.10.2018. godine.

I sudija: Dragana Repić iz Banja Luke

II sudija: Anja Štrkić iz Banja Luke

 

 DRUGA LIGA ŽENE – GRUPA 2

I KOLO                                                   

OK „SMEČ DN“ - OK„DERVENTA 2“  3:0 (25:5,25:5,25:6) 75:16

Brčko, 06.10.2018. godine 

I sudija: Dragan Miškić iz Obudovca

II sudija: Zoran Avramović iz Brčkog

 

OK „PANTER “ -  ŽOK „CRVENA ZVIJEZDA 2“  3:1 (25:23,25:19,18:25,25:15) 93:82

Doboj, 06.10.2018. godine 

I sudija: Srđan Bencun iz Modriče 

II sudija: Pavle Dostanić iz Doboja

Crveni karton za odugovlačenje igre- OK „Panter“

 

OK„KOTOR VAROŠ“- OK „UKRINA“    3:0 (25:8,25:11, 25:15) 75:34

Kotor Varoš.06.10.2018. godine

I sudija: Lidija Iljić iz Dervente

II sudija: Milana Kočić iz Gradiške

 

 DRUGA LIGA ŽENE – GRUPA  3

 I KOLO                                                   

OK „HAN PIJESAK“ -  ŽOK„JAHORINA 2“  

Han Pijesak, 11.10.2018. godine 

I sudija: Nevena Maletić iz Pala

II sudija: Bojana Milićević iz Pala

 

OK „DRINA “ -  ŽOK „RADNIK 2“  3:0 (25:23,25:16,25:21) 75:60

Zvornik, 07.10.2018. godine 

I sudija: Sanja Vlačić iz Lopara 

II sudija: Dejan Jovanović iz Bijeljine

 

ŽOK„BRATUNAC“-  OK „LIBERO“    3:0 (25:12,25:16,25:19) 75:47

Bratunac, 06.10.2018. godine 

I sudija: Marko Marković iz Zvornika

II sudija: Snježana Višnjić iz Sokoca

 

DRUGA LIGA ŽENE – GRUPA   4

 I KOLO                                                   

OK „LEOTAR“ - OK„STAKORINA“  3:1 (18:25,25:11,25:17,25:22) 93:75

Trebinje, 06.10.2018. godine 

I sudija: Miodrag Ilić iz Ljubinja

II sudija: Dijana Ćorović iz Ljubinja

 

OK „VELEŽ “ -  ŽOK „GACKO 2“  3:0 (25:18,25:16,25:20) 75:54

Nevesinje, 06.10.2018. godine 

I sudija: Vera Kapor iz Foče 

II sudija: Slobodan Antunović iz Gacka

 

ŽOK„LEOTAR“ - „ZELENGORA“    3:2 (25:27,25:10,24:26,25:14,15:12) 114:89

Trebinje, 06.10.2018. godine 

I sudija: Jelena Tabaković iz Bileće

II sudija: Dragan Pešut iz Ljubinja


Stakorina 3 : 0 OK Leotar
Gacko 2 0 : 3 Velež
Zelengora 0 : 3 ŽOK Leotar
Tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Velež 7 7 0 20
2 ŽOK Leotar 7 6 1 17
3 OK Leotar 7 4 3 12
4 Stakorina 7 4 3 10
5 Zelengora 7 1 6 6
6 Gacko 2 7 1 6 4
7 Rudo 6 1 5 3