XS
SM
MD
LG

Druga liga odbojkašica

DRUGA LIGA ŽENE – GRUPA 1

I KOLO                                                   

OK „PRIJEDOR “ -  ŽOK „GRADIŠKA“  3:1 (23:25,25:21,28:26,25:16) 101:90

Prijedor, 09.10.2018. godine 

I sudija: Danijel Bandulaja iz Banja Luke 

II sudija: Goran Samardžić iz Banja Luke

 II KOLO            

 

OK„BORAC“- OK „LAKTAŠI“   1:3 (18:25,25:20,15:25,20:25) 78:95 

Banja Luka, 14.10.2018. godine.

I sudija: Dejan Stojičić iz Mrkonjić Grada

II sudija: Miodrag Kočić iz Gradiške

 

ŽOK „BALKANA MP“ - ŽOK„GRADIŠKA“  1:3 (24:26,20:25,26:24,25:27) 95:102

Mrkonjić Grad, 13.10.2018. godine 

I sudija: Anja Štrkić  iz Banja Luke

II sudija: Dragana Repić iz Banja Luke

 

OK „PLIVA“ - OK„SMEČ“  

Utakmica odložena

I sudija: Goran Samardžić  iz Banja Luke

II sudija: Danijel Kopuz iz Mrkonjić Grada

 

DRUGA LIGA ŽENE – GRUPA 2

II KOLO                                                   

 

ŽOK„CRVENA ZVIJEZDA 2“- OK„KOTOR VAROŠ“  0:3 (18:25,17:25,9:25) 44:75

Obudovac, 13.10.2018. godine 

I sudija: Sanja Vlačić iz Lopara

II sudija: Ljubica Šarkanović  iz Obudovca

 

OK „UKRINA “ -  OK „DERVENTA 2“  3:0 (25:21,25:12,25:18) 75:51

Prnjavor, 14.10.2018. godine 

I sudija: Srđan Bencun iz Modriče 

II sudija: Lidija Iljić iz Dervente

 

OK„SMEČ DN“.  OK „PANTER“    3:0 (25:23,25:20, 25:16) 75:59

Brčko, 14.10.2018. godine

I sudija: Dejan Jovanović iz Bijeljine

II sudija: Dragan Miškić iz Obudovca

 

DRUGA LIGA ŽENE – GRUPA  3

I KOLO                                                   

 

OK „HAN PIJESAK“ - ŽOK„JAHORINA 2“  3:2 (25:16,22:25,25:20,19:25,15:12) 106:98

Han Pijesak, 11.10.2018. godine 

I sudija: Nevena Maletić iz Pala

II sudija: Bojana Milićević iz Pala

Crveni karton: Odbojkašica broj 7 Tijana Kusmuk- ŽOK „JAHORINA 2“

 

II KOLO                                                   

ŽOK „RADNIK 2 “   ŽOK „BRATUNAC“  3:1 (25:17,25:17,13:25,25:17)  88:76

Bijeljina, 14.10.2018. godine 

I sudija: Nebojša Simeunović iz Lopara 

II sudija: Svjetlana Milić iz Bijeljine

 

ŽOK„JAHORINA 2“- OK „DRINA“    0:3 (21:25,20:25,21:25) 62:75

Pale, 14.10.2018. godine 

I sudija: Nevena Pandurević iz Istočnog Sarajeva 

II sudija: Srđan Furtula iz Pala

 

OK„MLADOST“-  OK „HAN PIJESAK“    1:3 (25:23,22:25,21:25,19:25) 87:98

Rogatica, 14.10.2018. godine 

I sudija: Mirjana Tošić iz Čajniča 

II sudija: Milan Janjić iz Rudog

 

DRUGA LIGA ŽENE – GRUPA   4

  II KOLO                                                   

ŽOK „GACKO „“ -  ŽOK„LEOTAR“  0:3 (19:25,15:25,15:25) 49:75

Gacko, 14.10.2018. godine 

I sudija: Vera Kapor iz Foče

II sudija: Petar Koprivica iz Gacka

 

OK „STAKORINA “ -  OK „VELEŽ“  1:3 (18:25,17:25,25:12,17:25) 77:87

Čajniče, 13.10.2018. godine 

I sudija: Jovana Stanišić iz Istočnog Sarajeva 

II sudija: Nevena Maletić  iz Pala

 

OK„RUDO“- OK „LEOTAR“    0:3 (23:25,17:25, 21:25)  61:75

Rudo, 14.10.2018. godine 

I sudija: Jovana Ćuzulan iz Rogatice

II sudija: Bojana Milićević iz Pala

 

 

 

 

 

 .

 

 


Rudo : Gacko 2
OK Leotar : Zelengora
Velež : ŽOK Leotar
Tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 ŽOK Leotar 5 5 0 14
2 Velež 4 4 0 12
3 OK Leotar 4 2 2 6
4 Zelengora 4 1 3 5
5 Gacko 2 4 1 3 4
6 Stakorina 5 2 3 4
7 Rudo 4 0 4 0