Kasindo se okliznuo

Večeras su se igrale utakmice prvog kola u grupama C i D na 17. Memorijalnom turniru u malom fudbalu ''Boško Vujadin'' Kasindo 2017. Branioc titule od prošle godine, ekipa Kasindola sastala se sa Mungosima. Prvih 15 minuta utakmice nije bilo značajnijih prilika, a onda je Aleksandar Gunjak udarcem s lijevce strane i uz pomoć suprotne stative pogodio mrežu Mungosa. U 19. minutu izjednačenje. Jovan Kovačević je asistirao za Đorđa Trifkovića, kome nije bilo teško da sa pola metra pogodi za 1:1. Već u prvom minutu nastavka Gunjak je snažno šutirao, golman Nemanja Lalović uspio je da odbije loptu, ali samo do Marka Domazeta, koji donosi novu prednost Kasindolu. Đorđe Lackanović je u 29. minutu oduzeo loptu na centru i preciznim udarcem odveo Kasindo na 3:1. Jovan Kovačević je u 32. minutu smanjio na 3:2, a konačnih 3:3 postavio je Dejan Šešelj u 40. minutu. U drugom susretu prvog kola grupe C Famos je s pola gasa pregazio Veterane Slavije. Miroslav Bjelica je golovima u 5. i 6. minutu najavio ishod ovog meča. Na 3:0 povisio je Vladimir Frganja u 7. minutu. Tri minuta kasnije bilo je 4:0 za Famos, a u strijelce se upisao Mladen Perović. Prelijepim golom u 12. minutu Goran Tomić je smanjio na 4:1. Do odlaska na odmor Bjelica je još jednom savladao golmana Miljana Kreštalicu. Do kraja utakmice u strijelce su se upisali još Ognjen Mičić i Novak Šešlija. Verona je u prvom kolu grupe D teže nego što se očekivalo savladala Lukavicu rezultatom 4:1. Danel Blažić i Nemanja Pušara su u ranoj fazi igre doveli Veronu do 2:0. Nemanja Kovačević je smanjio prednost u 14. minutu. Tek u finišu s dva gola Bojana Govedarice Verona je opravdala ulogu favorita. U posljednjoj utakmici večeri ekipa 4. Avgust da se ne zaboravi je pregazila studente s 5:1.

GRUPA C

KASINDO – MUNGOSI 3:3 (1:1)

Strijelci: 1:0 Gunjak (15), 1:1 Trifković (19), 2:1 Domazet (21), 3:1 Lackanović (29), 3:2 J.Kovačević (32), 3:3 Šešelj (40). Igralište: SC Kasindo. Gledalaca: 250. Sudije: Vladimir Bjelica, Slavoljub Gogić. Akumulativni prekršaji: Kasindo (4+3), Mungosi (3+4).

KASINDO: Dejan Sparavalo, Nemanja Vujadin, Vladimir Ćosović, Đorđe Lackanović, Mladen Lemez, Aleksandrar Gunjak, Srđan Milošević, Marko Tešanović, Marko Domazet, Bojan Jojić, Vlado Šućur, Danijel Papaz.

MUNGOSI: Nemanja Lalović, Jovan Kovačević, Bojan Kovačević, Dejan Šešelj, Ognjen Skoko, Marko Ćeranić, Đorđe Trifković, Nemanja Kovačević, Aleksandar Prodanović.

VETERANI SLAVIJA – FK FAMOS 1:7 (1:5)

Strijelci: 0:1 Bjelica (5), 0:2 Bjelica (6), 0:3 Frganja (7), 0:4 Perović (10), 1:4 Tomić (12), 1:5 Bjelica (19), 1:6 Mičić (23), 1:7 Šešlija (30). Igralište: SC Kasindo. Gledalaca: 250. Sudije: Vladimir Bjelica, Slavoljub Gogić. Žuti karton: M.Damjanović (Veterani Slavija). Akumulativni prekršaji: Veterani Slavija (1+1), FK Famos (0+1).

VETERANI SLAVIJA: Miljan Kreštalica, Bojan Klepić, Goran Simić, Srđan Lubura, Marko Pandurević, Miroslav Damjanović, Goran Tomić, Goran Marić.

FK FAMOS: Miloš Gengo, Miroslav Bjelica, Novak Šešlija, Mladen Perović, Vladimir Frganja, Ognjen Mičić

GRUPA D

CAFFE VERONA – LUKAVICA 4:1 (2:1)

Strijelci: 1:0 Pušara (5), 2:0 Koprivica (9), 2:1 Kovačević (14), 3:1 Govedarica (34), 4:1 Govedarica (40). Igralište: SC Kasindo. Gledalaca: 250. Sudije: Nemanja Vujadin, Slavoljub Gogić. Žuti karton: Bratić (Lukavica). Akumulativni prekršaji: Caffe Verona (3+5), Lukavica (1+1).

CAFFE VERONA: Nebojša Divčić, Danel Blažić, Srđan Vitković, Marko Koprivica, Martko Perišić, Vedran Trifunović, Nemanja Pušara, Bojan Govedarica, Đorđe Ćeha, Saša Radovanović, Ognjen Damjanović.

LUKAVICA: Ognjen Bratić, Vlado Simeunović, Vladimir Granić, Nemanja Kovačević, Milan Dubljević, Gojko Vidović, Teodor Močić, Aleksa Golijanin.

4.AVGUST DA SE NE ZABORAVI – STUDENTI (2:0)

Strijelci: 1:0 Močević (5), 2:0 Matović (12), 3:0 Tijanić (autogol 25), 4:0 Matović (26), 4:1 Tijanić (31), 5:1 Močević (40). Igralište: SC Kasindo. Gledalaca: 200. Sudije: Nemanja Vujadin, Slavoljub Gogić. Žuti karton: Močević (4. Avgust da se ne zaboravi). Akumulativni prekršaji: 4.Avgust da se ne zaboravi (2+1), Studenti (1+5).

4.AVGUST DA SE NE ZABORAVI: Aleksandar Šehovac, Borislav Otović, Dražen Močević, Lazar Simović, Milomir Matović, Dragan Ikonić, Bojan Mitrović, Nikica Purković.

STUDENTI: Veljko Tubić, Vojislav Džino, Dejan Janjoš, Nikola Kašiković, Nikola Elez, Georgije Soldo, Stefan Tijanić, Đorđije Ristanović.