Bronza za Maju i Tijanu u Ligi šampiona
Odbojkašice turskog „Ezačibašija“ osvojile su treće mjesto na F4 Lige šampiona u Trevizu, pošto su savladale moskovski Dinamo sa 3:1 (25:19, 19:25, 25:23, 25:22). U veoma neizvjesnom meču tim Masima Barbolinija osvojio je bronzu, a najlakši posao su imali u prvom setu gdje su vodili od početka do kraja seta. Moskovski tim je uzvratio istom mjerom u narednom setu, a onda vođena velika borba u trećem setu. Vodio je turski tim sa 21:17, a Dinamo prilazi na -2, no istanbulska ekipa osvaja taj set. U četvrtom setu Maja Ognjenović je sjajno razigravala svoj tim u ključnim momentima i „Ezačibaši“ je stigao do medalje. Najefikasnija na meču bila je Gončarova sa 20 poena, De la Kruz je osvojila 16, a Ščerban i Maja Poljak po 11, dok je u pobjedničkoj ekipi Neshlihan Demir Guler osvojila 19, Baladin i Adams po 17, Tijana Bošković je osvojila osam, a Maja Ognjenović 4.  U finalu se sastaju domaći „Imoco Volley“ i istanbulski „Vakifbank“ u kom igra Milena Rašić.